Scholl Party Feet Ultra Slim, gelové polštářky pod bříško nohy | notino.cz
530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Scholl Party Feet Ultra Slim

gelové polštářky pod bříško nohy

Scholl Party Feet Ultra Slim gelové polštářky pod bříško nohy
Scholl Party Feet Ultra Slim gelové polštářky pod bříško nohy
Scholl Party Feet Ultra Slim gelové polštářky pod bříško nohy
gelové polštářky pod bříško nohy
159

Kód: SOO01457 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Scholl Party Feet Ultra Slim

Popis:
Speciální gelové polštářky pod bříško nohy Scholl Party Feet Ultra Slim dokážou zamezit palčivé bolesti v bříškách chodidel a zároveň poskytují skvělé odpružení. Měkká gelová podložka absorbuje nárazy při chůzi. Gelové polštářky Scholl Party Feet Ultra Slim pomáhají předcházet bolesti chodidel a pocitu pálení. Ideální do bot na vysokém podpatku. Polštářky dokonale přilnou botě. S gelovými polštářky Scholl Party Feet Ultra Slim budete moci protančit celou noc nebo celý den strávit nakupováním, aniž by vás bolely nohy!

Účinky:

  • zamezuje bolestivým otlakům nohou
  • poskytuje skvělé odpružení
  • absorbuje nárazy při chůzi
  • předchází pocitu pálení

Jak používat:
Gelový polštářek vložte do boty přímo do oblasti, kde se nachází bříško nohy.

 

 

O značce Scholl

Značka Scholl moc dobře ví, že pokud budete mít krásné a zdravé nohy, budete se cítit dobře. V oboru péče o nohy má firma Scholl již více než 100 let zkušeností a její produkty řeší obtíže s nohami lidem po celém světě. Svěřte své nohy značce Scholl i vy a vaše nohy budou jako v bavlnce!

Historie značky Scholl sahá až do roku 1904, kdy zakladatel značky, Dr. William Mathias Scholl, vytvořil první patentovanou vložku do bot, která znamenala naprostou revoluci v dosavadním pohodlí nošení bot. Další převratné produkty na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak si lidé mohli velice brzy pořídit sandály s anatomicky tvarovanou stélkou, které zaznamenaly velký mezinárodní úspěch.

V současné době nabízí značka Scholl nejen mimořádně kvalitní anatomickou obuv, ale také unikátní produkty zaměřené na kompletní péči o nohy. V sortimentu značky tak naleznete pečující krémy na nohy, přípravky na ztvrdlou kůži, spreje do bot, pilníky a hoblíky na nohy nebo například oblíbené gelové polštářky, které chrání nohy před otlaky.