Scholl Heel Liners

kožené výstelky za patu do obuvi

Scholl Heel Liners kožené výstelky za patu do obuvi
Scholl Heel Liners kožené výstelky za patu do obuvi
kožené výstelky za patu do obuvi

Kód: SOO1324 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku cestovní set na kosmetiku nebo opalovací olej zdarma k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Scholl Heel Liners
kožené výstelky za patu do obuvi

Popis produktu Scholl Heel Liners

Popis:
Kožené výstelky za patu Scholl Heel Liners pomohou zlepšit dokonalé padnutí vašich bot! Kožené výstelky Scholl Heel Liners jsou ideální pro všechny typy uzavřených bot. Vyrobené z pravé kůže. Zamezují sklouzávání boty z paty a zároveň působí preventivně proti odřeninám či otlakům na patách. Kožené výstelky za patu Scholl Heel Liners vám dodají sebejistý pocit v botách a díky tomu bude vaše chůze viditelně sebevědomější!

Účinky:

  • zlepšují padnutí bot
  • zamezují otlakům či odřeninám paty

Jak používat:
Koženou výstelku připevněte uvnitř boty na místo za patu.

O značce Scholl

Značka Scholl moc dobře ví, že pokud budete mít krásné a zdravé nohy, budete se cítit dobře. V oboru péče o nohy má firma Scholl již více než 100 let zkušeností a její produkty řeší obtíže s nohami lidem po celém světě. Svěřte své nohy značce Scholl i vy a vaše nohy budou jako v bavlnce!

Historie značky Scholl sahá až do roku 1904, kdy zakladatel značky, Dr. William Mathias Scholl, vytvořil první patentovanou vložku do bot, která znamenala naprostou revoluci v dosavadním pohodlí nošení bot. Další převratné produkty na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak si lidé mohli velice brzy pořídit sandály s anatomicky tvarovanou stélkou, které zaznamenaly velký mezinárodní úspěch.

V současné době nabízí značka Scholl nejen mimořádně kvalitní anatomickou obuv, ale také unikátní produkty zaměřené na kompletní péči o nohy. V sortimentu značky tak naleznete pečující krémy na nohy, přípravky na ztvrdlou kůži, spreje do bot, pilníky a hoblíky na nohy nebo například oblíbené gelové polštářky, které chrání nohy před otlaky.