SchollHard Skin náhradní žiletky

1×
Scholl Hard Skin náhradní žiletky
Scholl Hard Skin náhradní žiletky
10 ks

Kód: SOO1333 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Summer GWP - k nákupu čehokoliv nad 1200 Kč dárek - na výběr v košíku láhev nebo taška.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis Scholl Hard Skin
Vlastnosti

Popis:
Náhradní žiletky do hoblíku Scholl Hard Skin vám pomohou rychle a zároveň účinně odstranit zatvrdlou kůži a otlaky na nohou. Žiletky se jednoduše vyměňují a díky balení 10 ks budete moci hoblík používat po velice dlouhou dobu. Dopřejte si dokonale hladká chodidla s náhradními žiletkami do hoblíku Scholl Hard Skin!

Účinky:

  • vyhlazuje ztvrdlou pokožku
  • odstraňuje otlaky
  • zjemňuje

Jak používat:
Žiletku vložte do hoblíku a následně jemnými tahy odstraňte zrohovatělou kůži na chodidlech.

Vlastnosti

Typ pokožky
zrohovatělá
Účinek
regenerace

O značce Scholl

Značka Scholl moc dobře ví, že pokud budete mít krásné a zdravé nohy, budete se cítit dobře. V oboru péče o nohy má firma Scholl již více než 100 let zkušeností a její produkty řeší obtíže s nohami lidem po celém světě. Svěřte své nohy značce Scholl i vy a vaše nohy budou jako v bavlnce!

Historie značky Scholl sahá až do roku 1904, kdy zakladatel značky, Dr. William Mathias Scholl, vytvořil první patentovanou vložku do bot, která znamenala naprostou revoluci v dosavadním pohodlí nošení bot. Další převratné produkty na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak si lidé mohli velice brzy pořídit sandály s anatomicky tvarovanou stélkou, které zaznamenaly velký mezinárodní úspěch.

V současné době nabízí značka Scholl nejen mimořádně kvalitní anatomickou obuv, ale také unikátní produkty zaměřené na kompletní péči o nohy. V sortimentu značky tak naleznete pečující krémy na nohy, přípravky na ztvrdlou kůži, spreje do bot, pilníky a hoblíky na nohy nebo například oblíbené gelové polštářky, které chrání nohy před otlaky.

Recenze Scholl Hard Skin1