Scholl Corn & Callusrašple na zrohovatělou kůži

4×
Scholl Corn & Callus rašple na zrohovatělou kůži
Scholl Corn & Callus rašple na zrohovatělou kůži
rašple na zrohovatělou kůži

Kód: SOO1320 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při nákupu nad 1200 Kč si můžete v košíku vybrat až z 12 skvělých produktů.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Scholl Corn & Callus

Popis:
Scholl Corn & Callus rašple na zrohovatělou kůži si okamžitě poradí i s tou nejodolnější ztvrdlou kůži. Dva rozdílné abrazivní povrchy odstraní suchou, ztvrdlou i zrohovatělou kůži. Zatímco první část rašple obrousí problematická místa, jemnější strana vyhladí a zjemní i zbývající drsné partie.
Scholl Corn & Callus rašple na zrohovatělou kůži má anatomicky tvarovanou rukojeť, která je příjemná do ruky a která výrazně usnadňuje manipulaci. Použití je snadné a bezpečné. Rašple je omyvatelná a znovu použivatelná.
 
Jak používat:
Rašpli přiložte na navlhčená chodidla v místech, která je nutné obrousit, a jemnými tahy odstraňte drsnou a zrohovatělou kůži. Po použití opláchněte a nechte důkladně vysušit.

O značce Scholl

Značka Scholl moc dobře ví, že pokud budete mít krásné a zdravé nohy, budete se cítit dobře. V oboru péče o nohy má firma Scholl již více než 100 let zkušeností a její produkty řeší obtíže s nohami lidem po celém světě. Svěřte své nohy značce Scholl i vy a vaše nohy budou jako v bavlnce!

Historie značky Scholl sahá až do roku 1904, kdy zakladatel značky, Dr. William Mathias Scholl, vytvořil první patentovanou vložku do bot, která znamenala naprostou revoluci v dosavadním pohodlí nošení bot. Další převratné produkty na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak si lidé mohli velice brzy pořídit sandály s anatomicky tvarovanou stélkou, které zaznamenaly velký mezinárodní úspěch.

V současné době nabízí značka Scholl nejen mimořádně kvalitní anatomickou obuv, ale také unikátní produkty zaměřené na kompletní péči o nohy. V sortimentu značky tak naleznete pečující krémy na nohy, přípravky na ztvrdlou kůži, spreje do bot, pilníky a hoblíky na nohy nebo například oblíbené gelové polštářky, které chrání nohy před otlaky.

Recenze Scholl Corn & Callus