ScentStory Gossip Girl XOXOtoaletní voda pro ženy

ScentStory Gossip Girl XOXO toaletní voda pro ženy 50 ml
ScentStory Gossip Girl XOXO toaletní voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: SCO0010 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému ScentStory Gossip Girl XOXO
Složení

ScentStory Gossip Girl XOXO je toaletní voda pro ženy, která vám umožní prožít nepoznané. Osvěžující a půvabná kompozice založená na vonném příběhu bez hranic. Tekutá krása, jež představuje originální elixír mládí, s nímž se budete cítit nespoutaně a sebejistě.

Toaletní voda pro ženy ScentStory Gossip Girl XOXO z vás udělá dominantu jakékoliv společnosti. Výtažky z vybraných přírodních extraktů, které dokonale omladí vaše tělo a duši. Dopřejte svým čichovým smyslům nezapomenutelný zážitek. Okořeňte si život tou správnou volbou.

ScentStory Gossip Girl XOXO je toaletní voda pro ženy s nápaditě řešeným flakónkem světle modré barvy. Součástí balení je zajímavý přívěšek v podobě polibku. Právě takový vám nastolí unikátní vonná esence, s níž se octnete v bezstarostné dimenzi bez zábran. Uvidíte sami…

Složení

Druh vůně
nedefinovaná

O značce ScentStory

Jedinečné parfémy ScentStory jsou inspirované oblíbenými světovými seriály, mezi které patří Mentalista, Super drbna nebo seriál 24 hodin! Jedná se o velice originální dámské i pánské vůně, které vás překvapí svojí nápaditostí jak ve volbě ingrediencí, tak i v designu flakonů.
První vůně značky ScentStory byly uvedeny na trh v roce 2009 a od té doby se staly velice oblíbené. Unikátní parfémy ScentStory nadchnou nejen milovníky populárních amerických seriálů, ale také každého, kdo má rád osvěžující přitažlivé vůně, které dokážou navodit jedinečnou atmosféru! Jedinečné parfémy ScentStory mohou být také skvělým netradičním dárkem pro vaše blízké!

Recenze ScentStory Gossip Girl XOXO