SANTINI Cosmetic Praha

aroma difuzér s náplní 100 ml

SANTINI Cosmetic Praha aroma difuzér s náplní 100 ml
SANTINI Cosmetic Praha aroma difuzér s náplní 100 ml
SANTINI Cosmetic Praha aroma difuzér s náplní 100 ml
aroma difuzér s náplní 100 ml
289

Kód: STN0014 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
SANTINI Cosmetic Praha
aroma difuzér s náplní 100 ml | 289

Popis parfému SANTINI Cosmetic Praha

Aroma difuzér SANTINI Cosmetic Praha představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru. Aroma difuzér obsahuje náplň, která se pomocí vložených tyčinek postupně odpařuje do vzduchu, a tím vytváří v místnosti velice útulné aroma.

Vlastnosti:

  • dřevitá vůně

Jak používat:
Otevřete uzávěr aroma difuzéru a nalijte do něj náplň. Vůně se z aroma difuzéru uvolňuje postupně pomocí vložených tyčinek. Čím větší počet tyčinek do nádobky ponoříte, tím silněji bude vonná esence cítit v místnosti. Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek. Tento aroma difuzér se dodává včetně náplně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Složení
dřevité tóny
Charakter bytové vůně
dřevitá

O značce SANTINI Cosmetic

SANTINI Cosmetic je anglická značka, která neustále vyvíjí a vyrábí inovativní produkty špičkové kvality. Zaměřuje se na oblast kosmetiky, parfémů a interiérových vůní a svým zákazníkům přináší bohatý sortiment výrobků odrážejících nejnovější trendy. Prvotřídní suroviny, vonné esence a obalové materiály pocházejí především z Itálie, Francie a USA.

SANTINI Cosmetic nabízí širokou škálu produktů. Cílem společnosti je dodávat na trh originální výrobky, jež uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Kosmetika a parfémy se prodávají za příznivé ceny a vyrábí se z vysoce kvalitních surovin s certifikátem kvality a nezávadnosti.

Recenze SANTINI Cosmetic Praha

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!