Sanoflore Rosa Angelicahydratační noční krém s regeneračním účinkem

2×
Sanoflore Rosa Angelica hydratační noční krém s regeneračním účinkem
Sanoflore Rosa Angelica hydratační noční krém s regeneračním účinkem
50 ml

Kód: SAN0872 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Sanoflore Rosa Angelica
Vlastnosti

Přípravek Sanoflore Rosa Angelica poskytne vaší pleti tu správnou péči.

Vlastnosti:

  • zanechává pleť na dotek sametově jemnou
  • dodává pleti svěžest a jas
  • intenzivně hydratuje

Jak používat:
Používejte pravidelně každý večer.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
citlivá, suchá
Účinek
hydratace, výživa
Kdy používat
na noc

O značce Sanoflore

Historie francouzské značky Sanoflore se začala psát již v roce 1972, kdy malá skupinka vášnivých botaniků a zemědělců v srdci regionálního přírodního parku Vercos založila botanickou zahradu Sanoflore. Stejnojmenná laboratoř, specializující se na fytoterapii a aromaterapii, však vznikla až o 14 let později - a začátkem tohoto století uvedla na trh první produktovou řadu.

Luxusní přírodní kosmetika, obsahující výhradně rostlinné ingredience (s výjimkou darů včel) pocházející z ekologického zemědělství, si rychle získala věhlas. Netrvalo dlouho a značka Sanoflore byla avizována světoznámou společností L'Oréal.

Značka Sanoflore si zakládá zejména na tom, že má kontrolu nad celým výrobním procesem včetně pěstování potřebných surovin. Kromě toho spolupracuje s řadou významných institucí jako Lyonská univerzita či Národní centrum vědeckého výzkumu (Centre National de la Recherche Scientifique). Veškeré přípravky jsou certifikovány organizací EcoCert a mohou se chlubit označením BIO.

Přípravky značky Sanoflore nejsou testovány na zvířatech a vyznačují se velice příjemnou a zajímavou vůní. Kromě pokožky tak mají blahodárný vliv rovněž na lidskou psychiku. V jejich složení pochopitelně nenajdete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva.

Samostatnou zmínku si zaslouží i skutečnost, že esence jsou získávány destilací vodní párou při nízkém tlaku, díky čemuž mají mnohem větší kvalitu než esence syntetické.

Recenze Sanoflore Rosa Angelica