Sanatur

Německá značka Sanatur, která byla založena v roce 1983, se specializuje na výrobu a prodej doplňků stravy. Proslavila se především preparáty obsahujícími sladkovodní řasy Spirulina platensis a Chlorella pyrenoidosa. Obě tyto řasy mají mimořádně blahodárný vliv na lidský organismus. Spirulina podporuje metabolismus i imunitní systém a zlepšuje výkonnost. Chlorella zase skvěle pročišťuje střeva a snižuje překyselení.

Nabídka společnosti Sanatur samozřejmě zahrnuje i další zajímavé produkty - například rakytníkový olej, kapsle s omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami či tablety s vitamínem C. Sanatur klade velký důraz na bezpečnost. Všechny řasy jsou dováženy z tchajwanských biofarem a v Německu procházejí přísnými kontrolami jakosti. Ve složení přípravků Sanatur nenajdete žádná barviva, konzervanty ani jiné potenciálně škodlivé látky.

Doplňky stravy Sanatur se vyznačují vysokou kvalitou a účinností. Pomohou vám v boji proti mnoha různým chorobám, zatočí s únavou, usnadní hubnutí atd. Nevěříte? Tak je vyzkoušejte! Značka Sanatur jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí být zdraví a vitální, potýkají se s nedostatkem energie nebo stresem a trpí akné, problémy s trávením, popřípadě nějakou formou alergie.

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Sanatur.

Menu