Sanatur

Německá značka Sanatur, která byla založena v roce 1983, se specializuje na výrobu a prodej doplňků stravy. Proslavila se především preparáty obsahujícími sladkovodní řasy Spirulina platensis a Chlorella pyrenoidosa. Obě tyto řasy mají mimořádně blahodárný vliv na lidský organismus. Spirulina podporuje metabolismus i imunitní systém a zlepšuje výkonnost. Chlorella zase skvěle pročišťuje střeva a snižuje překyselení.

Nabídka společnosti Sanatur samozřejmě zahrnuje i další zajímavé produkty - například rakytníkový olej, kapsle s omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami či tablety s vitamínem C. Sanatur klade velký důraz na bezpečnost. Všechny řasy jsou dováženy z tchajwanských biofarem a v Německu procházejí přísnými kontrolami jakosti. Ve složení přípravků Sanatur nenajdete žádná barviva, konzervanty ani jiné potenciálně škodlivé látky.

Doplňky stravy Sanatur se vyznačují vysokou kvalitou a účinností. Pomohou vám v boji proti mnoha různým chorobám, zatočí s únavou, usnadní hubnutí atd. Nevěříte? Tak je vyzkoušejte! Značka Sanatur jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí být zdraví a vitální, potýkají se s nedostatkem energie nebo stresem a trpí akné, problémy s trávením, popřípadě nějakou formou alergie.

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Kosmetika a doplňky
  • Sanaturzrušit

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

Vyberte typ produktu

parfums.cz mění jméno na notinoslevy až 40

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin