Salvatore Ferragamo Uomo Urban Feel dárková sada I. pro muže

Salvatore Ferragamo Uomo Urban Feel dárková sada I. pro muže
Salvatore Ferragamo Uomo Urban Feel dárková sada I. pro muže
1 139

Kód: SAF02235 | Více než 5 ks skladem

toaletní voda 100 ml + toaletní voda 10 ml + sprchový gel na tělo a vlasy 100 ml

1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Salvatore Ferragamo Uomo Urban Feel
Složení

Se svou vůní se už nemusíte loučit ani na svých cestách mimo domov. Pánský parfémový set Salvatore Ferragamo Uomo Urban Feel obsahuje plnou verzi vůně i její miniaturu, kterou snadno přibalíte do každého zavazadla a můžete ji tak mít vždy po ruce.

Vlastnosti:

  • potěší všechny muže
  • obsahuje plnou velikost vůně a její miniaturu
  • parfémovaná kosmetika prodlouží výdrž vůně

Sada obsahuje:

  • toaletní voda 100 ml
  • toaletní voda 10 ml
  • sprchový gel na tělo a vlasy 100 ml

Složení

Druh vůně
dřevitá
Typ sady
dárková sada

O značce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo je jedna z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Pojmenovaná po svém zakladateli odráží i po mnoha letech všechny jeho hodnoty, kterými se tvorba tohoto italského návrháře odlišovala již od samého začátku.

Ferragamo začínal s navrhováním obuvi. V mládí imigroval do Ameriky, kde otevřel v samotném Hollywoodu svůj první obuvnický obchod. Během 20. letech minulého století postupně získával popularitu, značka Salvatore Ferragamo se brzy stala celosvětovou úspěšnou a následně vznikly i Salvatore Ferragamo parfémy. Později Ferragamo přesunul svůj ateliér zpět do rodné Itálie a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, promyšlený styl, kreativita a inovace v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací jsou pak příznačné nejen pro celou Ferragamovu módní tvorbu, ale i pro každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechte se proto i vy okouzlit delikátní vůní Salvatore Ferragamo a nebudete litovat.

Recenze Salvatore Ferragamo Uomo Urban Feel