Salvatore FerragamoUomo toaletní voda pro muže

6×
Salvatore Ferragamo Uomo toaletní voda pro muže
Salvatore Ferragamo Uomo toaletní voda pro muže
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 630

Ušetříte 46%
50 ml
877

Skladem | Kód: SAF1028
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 24. 1. 2022
Osobní odběr
Již zítra pondělí 24. 1. 2022

Mužnost, sílu a odvahu, které jsou ve vás ukryté, vám pomůže odhalit pánská toaletní voda Salvatore Ferragamo Uomo . Vůně překypuje maskulinitou a dokonale podtrhne váš charakter na každém kroku.

  • orientální vůně
  • dřevitá vůně
  • podtrhne sex-appeal a přirozenou mužnost
  • hřejivá vůně, ideální do chladného počasí

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kardamom, černý pepř, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ambroxan, sladké tóny, pomerančový květ
Druh vůně
orientální, dřevitá

Salvatore Ferragamo je jedna z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Pojmenovaná po svém zakladateli odráží i po mnoha letech všechny jeho hodnoty, kterými se tvorba tohoto italského návrháře odlišovala již od samého začátku.

Ferragamo začínal s navrhováním obuvi. V mládí imigroval do Ameriky, kde otevřel v samotném Hollywoodu svůj první obuvnický obchod. Během 20. letech minulého století postupně získával popularitu, značka Salvatore Ferragamo se brzy stala celosvětovou úspěšnou a následně vznikly i Salvatore Ferragamo parfémy. Později Ferragamo přesunul svůj ateliér zpět do rodné Itálie a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, promyšlený styl, kreativita a inovace v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací jsou pak příznačné nejen pro celou Ferragamovu módní tvorbu, ale i pro každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechte se proto i vy okouzlit delikátní vůní Salvatore Ferragamo a nebudete litovat.