Salvatore Ferragamo Uomo

sprchový gel pro muže 200 ml

Salvatore Ferragamo Uomo sprchový gel pro muže 200 ml
Salvatore Ferragamo Uomo sprchový gel pro muže 200 ml
Salvatore Ferragamo Uomo sprchový gel pro muže 200 ml
sprchový gel pro muže 200 ml
487

Kód: SAF1199 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Salvatore Ferragamo Uomo
sprchový gel pro muže 200 ml | 487

Popis parfému Salvatore Ferragamo Uomo

Sprchový gel Salvatore Ferragamo Uomo Uomo dokonale doplní vůni ze stejné řady. Dodává svěžest a zanechává pokožku hebkou a plnou vůně, která stimuluje smysly a zvyšuje sebevědomí. Z každého mytí tak udělá úžasný zážitek.

O značce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo je jedna z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Pojmenovaná po svém zakladateli odráží i po mnoha letech všechny jeho hodnoty, kterými se tvorba tohoto italského návrháře odlišovala již od samého začátku.

Ferragamo začínal s navrhováním obuvi. V mládí imigroval do Ameriky, kde otevřel v samotném Hollywoodu svůj první obuvnický obchod. Během 20. letech minulého století postupně získával popularitu, značka Salvatore Ferragamo se brzy stala celosvětovou úspěšnou a následně vznikly i Salvatore Ferragamo parfémy. Později Ferragamo přesunul svůj ateliér zpět do rodné Itálie a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, promyšlený styl, kreativita a inovace v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací jsou pak příznačné nejen pro celou Ferragamovu módní tvorbu, ale i pro každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechte se proto i vy okouzlit delikátní vůní Salvatore Ferragamo a nebudete litovat.

Recenze Salvatore Ferragamo Uomo

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!