Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life

sprchový gel pro muže 200 ml

Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life sprchový gel pro muže 200 ml
Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life sprchový gel pro muže 200 ml
815

Ušetříte 49%
sprchový gel pro muže 200 ml
412

Kód: SAF1194 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life
sprchový gel pro muže 200 ml | 412

Popis parfému Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life

Sprchový gel Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life dokonale doplní vůni ze stejné řady. Dodává svěžest a zanechává pokožku hebkou a plnou vůně, která stimuluje smysly a zvyšuje sebevědomí. Z každého mytí tak udělá úžasný zážitek.

O značce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo je jedna z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Pojmenovaná po svém zakladateli odráží i po mnoha letech všechny jeho hodnoty, kterými se tvorba tohoto italského návrháře odlišovala již od samého začátku.

Ferragamo začínal s navrhováním obuvi. V mládí imigroval do Ameriky, kde otevřel v samotném Hollywoodu svůj první obuvnický obchod. Během 20. letech minulého století postupně získával popularitu, značka Salvatore Ferragamo se brzy stala celosvětovou úspěšnou a následně vznikly i Salvatore Ferragamo parfémy. Později Ferragamo přesunul svůj ateliér zpět do rodné Itálie a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, promyšlený styl, kreativita a inovace v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací jsou pak příznačné nejen pro celou Ferragamovu módní tvorbu, ale i pro každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechte se proto i vy okouzlit delikátní vůní Salvatore Ferragamo a nebudete litovat.

Recenze Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!