Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Quintessential Collection Bianco Di Carraratoaletní voda unisex

1×
Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Quintessential Collection Bianco Di Carrara toaletní voda unisex 75 ml
Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Quintessential Collection Bianco Di Carrara toaletní voda unisex 75 ml
75 ml

Kód: SAF0492 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Quintessential Collection Bianco Di Carrara
Složení

Unisex toaletní voda Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Quintessential Collection: Bianco Di Carrara vás svojí svěží a zároveň lehce pikantní vůní v mžiku přenese do prosluněné krajiny italského Toskánska.

  • svěží pikantní vůně
  • pro elegantní muže a ženy
  • vhodná pro denní nošení

Složení vůně
Svěžímu úvodu toaletní vody vévodí čerstvé esence neroli. Pikantnost dodává vůni bílý pepř a v srdci se ukrývají sladké tóny fíku. V závěru vonné kompozice se intenzivní aroma vetiveru snoubí s hravými fazolemi tonka a smyslným pižmem.

Příběh vůně
Toaletní voda Ferragamo Tuscan Soul Quintessential Collection: Bianco Di Carrara je inspirovaná krásou a čistotou bílého mramoru, který se těží v okolí toskánského města Carrara. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení

Hlava
neroli, bílý pepř
Srdce
fík, vetiver
Základ
tonka fazole, bílé pižmo
Druh vůně
citrusová

O značce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo je jedna z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Pojmenovaná po svém zakladateli odráží i po mnoha letech všechny jeho hodnoty, kterými se tvorba tohoto italského návrháře odlišovala již od samého začátku.

Ferragamo začínal s navrhováním obuvi. V mládí imigroval do Ameriky, kde otevřel v samotném Hollywoodu svůj první obuvnický obchod. Během 20. letech minulého století postupně získával popularitu, značka Salvatore Ferragamo se brzy stala celosvětovou úspěšnou a následně vznikly i Salvatore Ferragamo parfémy. Později Ferragamo přesunul svůj ateliér zpět do rodné Itálie a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, promyšlený styl, kreativita a inovace v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací jsou pak příznačné nejen pro celou Ferragamovu módní tvorbu, ale i pro každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechte se proto i vy okouzlit delikátní vůní Salvatore Ferragamo a nebudete litovat.

Recenze Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Quintessential Collection Bianco Di Carrara