Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle sprchový gel pro ženy

Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle sprchový gel pro ženy
Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle sprchový gel pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
800

Ušetříte 36%
200 ml
510

Kód: SAF02189 | 2 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle
Složení

Sprchový gel Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle dokonale doplní vůni ze stejné řady. Dodává svěžest a zanechává pokožku hebkou a plnou vůně, která stimuluje smysly a zvyšuje sebevědomí. Z každého mytí tak udělá úžasný zážitek.

Složení

Konzistence
gel

O značce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo je jedna z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Pojmenovaná po svém zakladateli odráží i po mnoha letech všechny jeho hodnoty, kterými se tvorba tohoto italského návrháře odlišovala již od samého začátku.

Ferragamo začínal s navrhováním obuvi. V mládí imigroval do Ameriky, kde otevřel v samotném Hollywoodu svůj první obuvnický obchod. Během 20. letech minulého století postupně získával popularitu, značka Salvatore Ferragamo se brzy stala celosvětovou úspěšnou a následně vznikly i Salvatore Ferragamo parfémy. Později Ferragamo přesunul svůj ateliér zpět do rodné Itálie a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, promyšlený styl, kreativita a inovace v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací jsou pak příznačné nejen pro celou Ferragamovu módní tvorbu, ale i pro každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechte se proto i vy okouzlit delikátní vůní Salvatore Ferragamo a nebudete litovat.

Recenze Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle