Salvatore Ferragamo Signorina in Fiore

tělové mléko pro ženy 200 ml

Salvatore Ferragamo Signorina in Fiore tělové mléko pro ženy 200 ml
Salvatore Ferragamo Signorina in Fiore tělové mléko pro ženy 200 ml
Salvatore Ferragamo Signorina in Fiore tělové mléko pro ženy 200 ml
200 ml
463

Kód: SAF01465 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Salvatore Ferragamo Signorina in Fiore
200 ml | 463

Popis parfému Salvatore Ferragamo Signorina in Fiore

Tělové mléko Salvatore Ferragamo Signorina in Fiore dokonale doplní vůni ze stejnojmenné řady. Mléko účinně vyživí vaši pokožku a dodá jí tolik potřebnou hydrataci. Při pravidelném používání bude vaše kůže sametově hebká a neodolatelně jemná.

O značce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo je jedna z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Pojmenovaná po svém zakladateli odráží i po mnoha letech všechny jeho hodnoty, kterými se tvorba tohoto italského návrháře odlišovala již od samého začátku.

Ferragamo začínal s navrhováním obuvi. V mládí imigroval do Ameriky, kde otevřel v samotném Hollywoodu svůj první obuvnický obchod. Během 20. letech minulého století postupně získával popularitu, značka Salvatore Ferragamo se brzy stala celosvětovou úspěšnou a následně vznikly i Salvatore Ferragamo parfémy. Později Ferragamo přesunul svůj ateliér zpět do rodné Itálie a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, promyšlený styl, kreativita a inovace v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací jsou pak příznačné nejen pro celou Ferragamovu módní tvorbu, ale i pro každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechte se proto i vy okouzlit delikátní vůní Salvatore Ferragamo a nebudete litovat.

Recenze Salvatore Ferragamo Signorina in Fiore

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!