Salvatore Ferragamo Emozione

sprchový gel pro ženy 200 ml

Salvatore Ferragamo Emozione sprchový gel pro ženy 200 ml
Salvatore Ferragamo Emozione sprchový gel pro ženy 200 ml
sprchový gel pro ženy 200 ml

Kód: SAF1058 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Salvatore Ferragamo Emozione
sprchový gel pro ženy 200 ml

Popis parfému Salvatore Ferragamo Emozione

Sprchový gel Salvatore Ferragamo Emozione Emozione dokonale doplní vůni ze stejné řady. Dodává svěžest a zanechává pokožku hebkou a plnou vůně, která stimuluje smysly a zvyšuje sebevědomí. Z každého mytí tak udělá úžasný zážitek.

O značce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo je jedna z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Pojmenovaná po svém zakladateli odráží i po mnoha letech všechny jeho hodnoty, kterými se tvorba tohoto italského návrháře odlišovala již od samého začátku.

Ferragamo začínal s navrhováním obuvi. V mládí imigroval do Ameriky, kde otevřel v samotném Hollywoodu svůj první obuvnický obchod. Během 20. letech minulého století postupně získával popularitu, značka Salvatore Ferragamo se brzy stala celosvětovou úspěšnou a následně vznikly i Salvatore Ferragamo parfémy. Později Ferragamo přesunul svůj ateliér zpět do rodné Itálie a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, promyšlený styl, kreativita a inovace v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací jsou pak příznačné nejen pro celou Ferragamovu módní tvorbu, ale i pro každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechte se proto i vy okouzlit delikátní vůní Salvatore Ferragamo a nebudete litovat.

Recenze Salvatore Ferragamo Emozione

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!