Salvatore Ferragamo Attimo

deostick pro muže 75 ml

Salvatore Ferragamo Attimo deostick pro muže 75 ml
Salvatore Ferragamo Attimo deostick pro muže 75 ml
deostick pro muže 75 ml

Kód: SAF0240 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Salvatore Ferragamo Attimo
deostick pro muže 75 ml

Popis parfému Salvatore Ferragamo Attimo

Parfémovaný deostick Salvatore Ferragamo Attimo Attimo skvěle doplní vůni ze stejné kolekce. Tuhý deodorant účinně pečuje o citlivou pokožku podpaží a zanechává ji provoněnou po dlouhé hodiny.

O značce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo je jedna z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Pojmenovaná po svém zakladateli odráží i po mnoha letech všechny jeho hodnoty, kterými se tvorba tohoto italského návrháře odlišovala již od samého začátku.

Ferragamo začínal s navrhováním obuvi. V mládí imigroval do Ameriky, kde otevřel v samotném Hollywoodu svůj první obuvnický obchod. Během 20. letech minulého století postupně získával popularitu, značka Salvatore Ferragamo se brzy stala celosvětovou úspěšnou a následně vznikly i Salvatore Ferragamo parfémy. Později Ferragamo přesunul svůj ateliér zpět do rodné Itálie a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, promyšlený styl, kreativita a inovace v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací jsou pak příznačné nejen pro celou Ferragamovu módní tvorbu, ale i pro každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechte se proto i vy okouzlit delikátní vůní Salvatore Ferragamo a nebudete litovat.

Recenze Salvatore Ferragamo Attimo

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!