Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

vůně do vlasů pro ženy 30 ml

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo vůně do vlasů pro ženy 30 ml
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo vůně do vlasů pro ženy 30 ml
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo vůně do vlasů pro ženy 30 ml
30 ml
574

Kód: SAF01601 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 25. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 24. 2. 2019
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo
30 ml | 574

Popis parfému Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

Vůně do vlasů Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo je skvělým doplňkem parfému ze stejné kolekce. K vlasům je velmi šetrná, a proto ji můžete používat i několikrát během dne.

O značce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo je jedna z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Pojmenovaná po svém zakladateli odráží i po mnoha letech všechny jeho hodnoty, kterými se tvorba tohoto italského návrháře odlišovala již od samého začátku.

Ferragamo začínal s navrhováním obuvi. V mládí imigroval do Ameriky, kde otevřel v samotném Hollywoodu svůj první obuvnický obchod. Během 20. letech minulého století postupně získával popularitu, značka Salvatore Ferragamo se brzy stala celosvětovou úspěšnou a následně vznikly i Salvatore Ferragamo parfémy. Později Ferragamo přesunul svůj ateliér zpět do rodné Itálie a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, promyšlený styl, kreativita a inovace v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací jsou pak příznačné nejen pro celou Ferragamovu módní tvorbu, ale i pro každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechte se proto i vy okouzlit delikátní vůní Salvatore Ferragamo a nebudete litovat.

Recenze Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!