Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful toaletní voda pro ženy

6×
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful toaletní voda pro ženy
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful toaletní voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 499

Ušetříte 54%
100 ml
1 145

Kód: SAF01967 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 14. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 14. 4. 2021

Popis Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful
Složení

Podobné okouzlení, jako když spatříte na obloze duhu, nebo obdivujete krásu květů na jarní louce, vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful. Stačí pár kapek a pestrost vaší osobnosti se bude chtít naplno projevit. Ukaže i vy, co vše vás dělá šťastnou.

  • vůně pro ženy, které si užívají radostí života
  • vhodná na jarní a letní měsíce
  • ideální na především na den

Složení vůně
Toaletní voda se otevírá hravou kombinací černého rybízu a tóny zralého ovoce yuzu. Jakmile začne ovocný úvod zvolna ustupovat, trojice květů v podobě jasmínu, růžové pivoňky a květu švestky rozehrají přímo radostnou ódu pro vaše smysly. Vonná kompozice této optimistické vůně stojí na základu z vanilkové orchideje, santalového dřeva a pižma.

Příběh vůně
Jako ztělesnění radosti ze života, plná nakažlivé energie a zářícího optimismu – přesně tak by se dala popsat vůně Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful. Její flakon zdobí světélkující duhové barvy a dokonale podtrhují charakter vůně.

Inspirací pro její vznik se stal ikonický podpatek „flower heel“ vytvořený italským návrhářem Salvatorem Ferragamem v roce 1939. Květ se zde stává šperkem, který zdobí lahvičku vůně na své nové cestě.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
černý rybíz, yuzu
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, květ švestky, růžová pivoňka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, světlé dřevo, vanilková orchidej
Druh vůně
ovocná, květinová

Napsali jsme o Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful
Články

O značce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo je jedna z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Pojmenovaná po svém zakladateli odráží i po mnoha letech všechny jeho hodnoty, kterými se tvorba tohoto italského návrháře odlišovala již od samého začátku.

Ferragamo začínal s navrhováním obuvi. V mládí imigroval do Ameriky, kde otevřel v samotném Hollywoodu svůj první obuvnický obchod. Během 20. letech minulého století postupně získával popularitu, značka Salvatore Ferragamo se brzy stala celosvětovou úspěšnou a následně vznikly i Salvatore Ferragamo parfémy. Později Ferragamo přesunul svůj ateliér zpět do rodné Itálie a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, promyšlený styl, kreativita a inovace v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací jsou pak příznačné nejen pro celou Ferragamovu módní tvorbu, ale i pro každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechte se proto i vy okouzlit delikátní vůní Salvatore Ferragamo a nebudete litovat.

Recenze Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful6