Salvador Dali Eau de Ruby Lips toaletní voda pro ženy

129×
Salvador Dali Eau de Ruby Lips toaletní voda pro ženy
Salvador Dali Eau de Ruby Lips toaletní voda pro ženy
30 ml
420

Kód: SAD0031 | Skladem
1
U Vás poštou
Již zítra pondělí 26. 7. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Salvador Dali Eau de Ruby Lips
Složení

Nechte se překvapit ovocnou, svěží vůní, která podtrhne váš jedinečný šarm. Toaletní voda pro ženy Salvador Dali Eau De Ruby Lips je určena výjimečným ženám, které se nebojí být středem pozornosti.

  • ovocná, květinová vůně
  • pro ženu milující život
  • vhodná zejména do letních dní

Složení vůně
Ve vrchních tónech se ukrývá šťavnatý grep, křehká konvalinka, která svými opojnými okvětními lístky přináší neodolatelný smyslový zážitek, a květ bavlníku. Srdce vůně vás díky lahodné čerstvé esenci z ananasu osvěží jako šťavnatý vodopád. Charakter vůně důmyslně doplňuje zimolez a magnólie. Nevtíravý a teplý základ vytváří exotické cedrové dřevo spolu se smyslným pižmem.

Příběh vůně
Vůně byla uvedena na trh v roce 2005, za vonnou kompozicí stojí francouzský parfémář Michel Almairac. Vzrušující ráz toaletní vody Eau De Ruby Lips dokresluje flakon, který připomíná tvorbu Salvadora Dalího.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
květ bavlníku, konvalinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
magnólie, ananas, zimolez
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, cedr, pižmo
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Salvador Dali

Salvador Dalí je nejznámějším surrealistickým malířem všech dob. Katalánský umělec s ikonickým špičatým knírem se však nerealizoval jen v malířské sféře, ale vytvářel i sochy, fotografie a filmy. Jeho imaginace se odráží také v kolekci parfémů, kterou založil roku 1983 – každý flakón je malým uměleckým dílem, který vychází z Dalího snových, téměř až pohádkových děl.

Kolekce vůní značky Salvador Dali obsahuje pánské i dámské parfémované, toaletní a kolínské vody. První parfém věnoval Dalí své zesnulé manželce Gale, která byla jeho životní láskou a múzou. Vůně byla podle Dalího tím nejlepším způsobem, jak uchovat vzpomínky a šťastné chvíle. Vyberte si jednu z mnoha vůní značky Salvador Dali a vytvořte zážitky, které si budete pamatovat navždy.

Recenze Salvador Dali Eau de Ruby Lips129