Salvador Dali Eau de Ruby Lipsdárková sada II. pro ženy

1×
Salvador Dali Eau de Ruby Lips dárková sada II. pro ženy
Salvador Dali Eau de Ruby Lips dárková sada II. pro ženy
dárková sada II. pro ženy

Kód: SAD0034 | Toto zboží není momentálně k dispozici

toaletní voda 50 ml + tělové mléko 100 ml

Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis parfému Salvador Dali Eau de Ruby Lips
Složení

Toaletní voda Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy. Ve vrchních tónech se nejprve ukrývá křehká růže, která svými opojnými okvětními lístky přináší neodolatelný smyslový zážitek. Srdce vůně vás díky lahodné čerstvé esenci z ananasu osvěží jako šťavnatý vodopád. Tento charakter vůně důmyslně doplňuje zimolez a bílá magnólie. Neodolatelný a teplý základ vytváří exotické cedrové dřevo a smyslné pižmo.

Vůně je vhodná zejména pro letní období. Zajímavý a vzrušující ráz parfému Eau De Ruby Lips dokresluje i originální flakon, připomínající tvorbu Salvatora Daliho.

Vůně Salvador Dali Eau De Ruby Lips dokáže překvapit a zaujmout. Této požitkářské vůni prostě neodoláte!

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Salvador Dali

Salvador Dalí je nejznámějším surrealistickým malířem všech dob. Katalánský umělec s ikonickým špičatým knírem se však nerealizoval jen v malířské sféře, ale vytvářel i sochy, fotografie a filmy. Jeho imaginace se odráží také v kolekci parfémů, kterou založil roku 1983 – každý flakón je malým uměleckým dílem, který vychází z Dalího snových, téměř až pohádkových děl.

Kolekce vůní značky Salvador Dali obsahuje pánské i dámské parfémované, toaletní a kolínské vody. První parfém věnoval Dalí své zesnulé manželce Gale, která byla jeho životní láskou a múzou. Vůně byla podle Dalího tím nejlepším způsobem, jak uchovat vzpomínky a šťastné chvíle. Vyberte si jednu z mnoha vůní značky Salvador Dali a vytvořte zážitky, které si budete pamatovat navždy.

Recenze Salvador Dali Eau de Ruby Lips1