Sally HansenStrength okamžitá zpevňující péče na nehty

2×
Sally Hansen Strength okamžitá zpevňující péče na nehty
Sally Hansen Strength okamžitá zpevňující péče na nehty
13,3 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: SHN1494

Popis:
Sally Hansen Strength prakticky okamžitě zatočí s praskáním, odlupováním a dělením nehtů. Zanechává po sobě výrazně tvrdší, pevnější nehty. Zdravě vypadající nehty vám díky Sally Hansen Strength dorostou již za 5-7 dní! Obsažený titan a micro- diamond komplex se okamžitě váže na nehty, a tím posiluje během několika vteřin. Zanechává po sobě nerozbitný ochranný štít. Vlhkost a výživa se po použití Sally Hansen Strength uzamyká uvnitř nehtů a tím zastavuje lámání, takže nehty mohou růst.

Účinky:

  • vytvrzuje a zpevňuje nehty
  • zdravé nehty dorostou již za 5-7 dní!
  • instantně posiluje nehty

Složení:

  • titan
  • diamantový prášek

Jak aplikovat:
Před použitím jemně protřepte. Naneste jednu vrstvu na suché a čisté nehty. Pro extra ochranu můžete aplikovat druhou vrstvu.
Lze použít jako podkladový lak. Naneste jedu vrstvu pod váš oblíbený lak Sally Hansen.

Vlastnosti

Účinek
zpevnění

Sally Hansen – síla vlastnoručně vytvořené krásy. Filozofie této značky, která patří k nejúspěšnějším v oblasti péče o nehty, je jednoduchá. Věří, že největší krásy dosáhnou ženy právě tehdy, když vznikne přímo jejich zásluhou, když ji vezmou do vlastních rukou.

Sama Sally Hansen byla neuvěřitelně silná žena, inovátorka i ikona moderního stylu, která se sama v 50. letech vypracovala v úspěšnou podnikatelku. Úspěch značky odstartoval dnes už legendární Sally Hansen lak na nehty Hard as Nails® Hard as Wraps™. A pokračoval dalšími kosmetickými vychytávkami, s nimiž snadno zvládnete manikúru i pedikúru, a to s naprosto skvělým pocitem, že jste profesionálního výsledku dosáhly vy sami.

Milujete okamžiky, které máte pouze pro sebe? Kosmetika Sally Hansen nabízí vše, co pro tyto pečující chvíle potřebujete, a to včetně know-how a inspirace. Ať už bude vaší volbou právě posilují lak Sally Hansen, oblíbený Sally Hansen gel lak nebo speciální kúra pro růst nehtů Sally Hansen NailGrowth Miracle®, výsledný look jako ze salonu si zkrátka zamilujete.