Sally HansenStrength intenzivní péče pro silně poškozené nehty

5×
Sally Hansen Strength intenzivní péče pro silně poškozené nehty
Sally Hansen Strength intenzivní péče pro silně poškozené nehty
Nail Rehab Intense Care for Severely Damaged Nails 10 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: SHN1503

Popis:
Intenzivní péče Sally Hansen Strength aktivně pečuje o extrémně poškozené nehty. Zajišťuje jim maximální možnou ochranu před dalším poškozením a okamžitě zlepšuje jejich vzhled. Lak kryje nedokonalosti na nehtech a vyhlazuje jejich nerovný povrch.
Ošetřující péče Sally Hansen Strength chrání nehty před nadměrným lámáním a třepením. Chrání nehty před škodlivými účinky vnějšího okolí a výrazně je posiluje. Lak zanechává nehty vyhlazené, plné výživy a hydratace a připravené pro nanesení svrchního barevného laku.

Účinky:

  • regeneruje poškozené nehty
  • zabraňuje třepení a lámání nehtů
  • chrání nehty proti dalšímu poškození
  • kryje nedokonalosti nehtů
  • vyhlazuje strukturu nehtů

Složení:

  • výtažek z jasmínu - zjemňuje a hydratuje
  • extrakt z růže šípkové – má pěstící účinky

Jak aplikovat:
Naneste lak v jedné až dvou vrstvách na suché a čisté nehty.

Vlastnosti

Účinek
výživa, zpevnění

Sally Hansen – síla vlastnoručně vytvořené krásy. Filozofie této značky, která patří k nejúspěšnějším v oblasti péče o nehty, je jednoduchá. Věří, že největší krásy dosáhnou ženy právě tehdy, když vznikne přímo jejich zásluhou, když ji vezmou do vlastních rukou.

Sama Sally Hansen byla neuvěřitelně silná žena, inovátorka i ikona moderního stylu, která se sama v 50. letech vypracovala v úspěšnou podnikatelku. Úspěch značky odstartoval dnes už legendární Sally Hansen lak na nehty Hard as Nails® Hard as Wraps™. A pokračoval dalšími kosmetickými vychytávkami, s nimiž snadno zvládnete manikúru i pedikúru, a to s naprosto skvělým pocitem, že jste profesionálního výsledku dosáhly vy sami.

Milujete okamžiky, které máte pouze pro sebe? Kosmetika Sally Hansen nabízí vše, co pro tyto pečující chvíle potřebujete, a to včetně know-how a inspirace. Ať už bude vaší volbou právě posilují lak Sally Hansen, oblíbený Sally Hansen gel lak nebo speciální kúra pro růst nehtů Sally Hansen NailGrowth Miracle®, výsledný look jako ze salonu si zkrátka zamilujete.