Sally Hansen Salon podkladový lak pro gelové nehty

5×
Sally Hansen Salon podkladový lak pro gelové nehty
Sally Hansen Salon podkladový lak pro gelové nehty
4 ml

Kód: SHN1618 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Sally Hansen Salon
Vlastnosti

Podkladový gelový lak Sally Hansen pomáhá k co nejlepšímu výsledku při lakování nehtů.

Vlastnosti:

  • posiluje nehty
  • připravuje nehty na lakování a zapékání LED světlem

Jak aplikovat:
Použijte podkladový lak Sally Hansen jako první krok před líčením nehtů.

Vlastnosti

Typ laku
gelový, podkladový

O značce Sally Hansen

Sally Hansen – síla vlastnoručně vytvořené krásy. Filozofie této značky, která patří k nejúspěšnějším v oblasti péče o nehty, je jednoduchá. Věří, že největší krásy dosáhnou ženy právě tehdy, když vznikne přímo jejich zásluhou, když ji vezmou do vlastních rukou.

Sama Sally Hansen byla neuvěřitelně silná žena, inovátorka i ikona moderního stylu, která se sama v 50. letech vypracovala v úspěšnou podnikatelku. Úspěch značky odstartoval dnes už legendární Sally Hansen lak na nehty Hard as Nails® Hard as Wraps™. A pokračoval dalšími kosmetickými vychytávkami, s nimiž snadno zvládnete manikúru i pedikúru, a to s naprosto skvělým pocitem, že jste profesionálního výsledku dosáhly vy sami.

Milujete okamžiky, které máte pouze pro sebe? Kosmetika Sally Hansen nabízí vše, co pro tyto pečující chvíle potřebujete, a to včetně know-how a inspirace. Ať už bude vaší volbou právě posilují lak Sally Hansen, oblíbený Sally Hansen gel lak nebo speciální kúra pro růst nehtů Sally Hansen NailGrowth Miracle®, výsledný look jako ze salonu si zkrátka zamilujete.

Recenze Sally Hansen Salon5