Sally Hansen Miracle Gel™vrchní gelový lak pro matný vzhled

Sally Hansen Miracle Gel™ vrchní gelový lak pro matný vzhled
Sally Hansen Miracle Gel™ vrchní gelový lak pro matný vzhled
14,7 ml
230

Kód: SHN01969 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
úterý 31. 3. 2020

Popis produktu Sally Hansen Miracle Gel™
Vlastnosti

Lak na nehty Sally Hansen Miracle Gel™ vám během pár chvil zajistí krásné a upravené nehty.

Vlastnosti:

  • pohodlně se nanáší
  • má dlouhotrvající výdrž

Jak používat:
Lak aplikujte jako poslední krok při manikúře.

Vlastnosti

Typ laku
gelový, top coat
Efekt
matný

Napsali jsme o Sally Hansen Miracle Gel™
Články

O značce Sally Hansen

Sally Hansen – síla vlastnoručně vytvořené krásy. Filozofie této značky, která patří k nejúspěšnějším v oblasti péče o nehty, je jednoduchá. Věří, že největší krásy dosáhnou ženy právě tehdy, když vznikne přímo jejich zásluhou, když ji vezmou do vlastních rukou.

Sama Sally Hansen byla neuvěřitelně silná žena, inovátorka i ikona moderního stylu, která se sama v 50. letech vypracovala v úspěšnou podnikatelku. Úspěch značky odstartoval dnes už legendární Sally Hansen lak na nehty Hard as Nails® Hard as Wraps™. A pokračoval dalšími kosmetickými vychytávkami, s nimiž snadno zvládnete manikúru i pedikúru, a to s naprosto skvělým pocitem, že jste profesionálního výsledku dosáhly vy sami.

Milujete okamžiky, které máte pouze pro sebe? Kosmetika Sally Hansen nabízí vše, co pro tyto pečující chvíle potřebujete, a to včetně know-how a inspirace. Ať už bude vaší volbou právě posilují lak Sally Hansen, oblíbený Sally Hansen gel lak nebo speciální kúra pro růst nehtů Sally Hansen NailGrowth Miracle®, výsledný look jako ze salonu si zkrátka zamilujete.

Recenze Sally Hansen Miracle Gel™