Sally Hansen Hard As Nails pilník pro tvrdé a umělé nehty

Značka: Sally Hansen

Varianty Sally Hansen Hard As Nails

 • Sally Hansen Hard As Nails pilník pro tvrdé a umělé nehty Nail File for Hard and Artificial Nailspilník pro tvrdé a umělé nehty 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  Nail File for Hard and Artificial Nails
  Kód: SHN1480

Nahoru

Popis kosmetiky Sally Hansen Hard As Nails

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Pilník Sally Hansen Hard as Nails má speciálně upravený a zdrsněný povrch, díky kterému je ideální volbou pro úpravu tvrdých a umělých nehtů. Chrání nehty proti poškození, třepení a nadměrnému lámání. Šetrný pilník Sally Hansen Hard as Nails precizně vytvaruje nehty do požadovaného tvaru bez zbytečného zatrhávání a poškození.

Jak používat:

Používejte pilník pro tvarování a zarovnávání nehtů. Pilujte nehty vždy jen jedním směrem, zabráníte tak jejich třepení a následnému lámání.

Nahoru

O značce Sally Hansen

Sally Hansen patří k nejúspěšnějším značkám v oblasti péče o nehty. Je pojmenována po své zakladatelce, která koncem padesátých let minulého století vytvořila ochranný a zpevňující lak Hard As Nail. Ten si rychle získal obrovskou popularitu nejen mezi laickou veřejností, ale i profesionálními manikéry.Nehtová kosmetika Sally Hansen, obsahující rostlinné výtažky i exkluzivní přísady jako perlový protein či korálový vápník, dodává nehtům potřebné vitamíny i minerály a zabraňuje jejich vysychání. V jejím složení nenaleznete žádné formaldehydy, DBP (dibutyl ftalát) ani toluen a je testována výhradně pomocí alternativních metod - nikoliv tedy na zvířatech.Sally Hansen je v současné době považována za světovou jedničku v oblasti výroby barev na nehty, kde těží jak ze svých bohatých zkušeností, tak ze spolupráce s předními módními návrháři. Zaměřuje se však i na léčbu poškozených nehtů (posilující laky, vyživující oleje atd.) a v neposlední řadě také na odstraňování chloupků.Filosofie Sally Hansen je jednoduchá - vzdělávat spotřebitele a vyvíjet kvalitní, účinné přípravky, které se snadno aplikují a současně jsou cenově konkurenceschopné. Stojí za zmínku, že tato společnost nabízí rovněž celou řadu nástrojů na manikúru - tedy různých kleštiček, pilníků, nůžtiček atd.

Nahoru

Hodnocení Sally Hansen Hard As Nails

 • 13. srpna 2014
  Pavla

  Pilnik je tvrdý, takže se neohybá a práce sním jde dobře.

Co si o Sally Hansen Hard As Nails myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%