Sally Hansen Cuticle Rehab intenzivní péče na nehty a nehtovou kůžičku

2×
Sally Hansen Cuticle Rehab intenzivní péče na nehty a nehtovou kůžičku
Sally Hansen Cuticle Rehab intenzivní péče na nehty a nehtovou kůžičku
Cuticle Oil Huile Pour Cuticules 8,8 ml

Kód: SHN1504 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Sally Hansen Cuticle Rehab

Popis:
Pečující intenzivní péče Sally Hansen Cuticle Rehab je určená pro ošetření nehtové kůžičky a zanechává nehty pružnější a hladké.  Má olejovou konzistenci, která obsahuje jasmín, růžovou vodu a slunečnicový olej. Olejíčky do hloubky hydratují, chrání a vyživují nehtovou kůžičku. Po použití bude krásně jemná, měkká a zdravě vypadající.
Intenzivní péče Sally Hansen Cuticle Rehab předchází třepení nehtů a zvyšuje jejich pružnost.

Účinky:

  • ošetřuje
  • hydratuje
  • chrání
  • posiluje nehty a zabraňuje jejich třepení
  • zvyšuje pružnost nehtů

Složení:

  • jasmín, růžová voda a slunečnicový olej - do hloubky hydratují, chrání a vyživují nehtovou kůžičku

Jak aplikovat:
Péči vetřete do nehtové kůžičky a nehtů. Lze použít i na nalakované nehty.

O značce Sally Hansen

Sally Hansen – síla vlastnoručně vytvořené krásy. Filozofie této značky, která patří k nejúspěšnějším v oblasti péče o nehty, je jednoduchá. Věří, že největší krásy dosáhnou ženy právě tehdy, když vznikne přímo jejich zásluhou, když ji vezmou do vlastních rukou.

Sama Sally Hansen byla neuvěřitelně silná žena, inovátorka i ikona moderního stylu, která se sama v 50. letech vypracovala v úspěšnou podnikatelku. Úspěch značky odstartoval dnes už legendární Sally Hansen lak na nehty Hard as Nails® Hard as Wraps™. A pokračoval dalšími kosmetickými vychytávkami, s nimiž snadno zvládnete manikúru i pedikúru, a to s naprosto skvělým pocitem, že jste profesionálního výsledku dosáhly vy sami.

Milujete okamžiky, které máte pouze pro sebe? Kosmetika Sally Hansen nabízí vše, co pro tyto pečující chvíle potřebujete, a to včetně know-how a inspirace. Ať už bude vaší volbou právě posilují lak Sally Hansen, oblíbený Sally Hansen gel lak nebo speciální kúra pro růst nehtů Sally Hansen NailGrowth Miracle®, výsledný look jako ze salonu si zkrátka zamilujete.

Recenze Sally Hansen Cuticle Rehab2