Sally Hansen Complete Salon Manicure posilující lak na nehty

3×
Sally Hansen Complete Salon Manicure posilující lak na nehty
Sally Hansen Complete Salon Manicure posilující lak na nehty

Popis Sally Hansen Complete Salon Manicure
Vlastnosti

K dlouhotrvající manikúře, která vypadá jako ze salónu, vám postačí posilující lak na nehty Sally Hansen Complete Salon Manicure. Má precizní štěteček, díky kterému aplikaci zvládnete i v pohodlí domova nanést jako profesionálka.

Lak Sally Hansen má navíc složení obohacené o keratinový komplex. Nehty tak znatelně posílí, vytvoří na nich gelový efekt a vydrží vám v perfektním stavu až po celých 10 dní!

Vlastnosti:

  • vytváří na nehtech efekt gelové manikúry
  • až po 10 dní vydrží v perfektním stavu
  • je odolný vůči praskání či odlupování
  • až o 64 % posiluje slabé, křehké nehty
  • díky preciznímu štětečku se snadno nanáší

Složení:

  • keratinový komplex – zpevňuje nehty a chrání lak před poškozením

Jak aplikovat:
Lak Sally Hansen Complete Salon Manicure naneste v jedné vrstvy na suché, očištěné nehty a nechte po dobu 2–3 minut zaschnout. Poté naneste ještě jednu vrstvu a počkejte, až důkladně zaschne.

Vlastnosti

Odstín
růžový
Typ laku
gelový
Efekt
lesklý

Napsali jsme o Sally Hansen Complete Salon Manicure
Články

O značce Sally Hansen

Sally Hansen – síla vlastnoručně vytvořené krásy. Filozofie této značky, která patří k nejúspěšnějším v oblasti péče o nehty, je jednoduchá. Věří, že největší krásy dosáhnou ženy právě tehdy, když vznikne přímo jejich zásluhou, když ji vezmou do vlastních rukou.

Sama Sally Hansen byla neuvěřitelně silná žena, inovátorka i ikona moderního stylu, která se sama v 50. letech vypracovala v úspěšnou podnikatelku. Úspěch značky odstartoval dnes už legendární Sally Hansen lak na nehty Hard as Nails® Hard as Wraps™. A pokračoval dalšími kosmetickými vychytávkami, s nimiž snadno zvládnete manikúru i pedikúru, a to s naprosto skvělým pocitem, že jste profesionálního výsledku dosáhly vy sami.

Milujete okamžiky, které máte pouze pro sebe? Kosmetika Sally Hansen nabízí vše, co pro tyto pečující chvíle potřebujete, a to včetně know-how a inspirace. Ať už bude vaší volbou právě posilují lak Sally Hansen, oblíbený Sally Hansen gel lak nebo speciální kúra pro růst nehtů Sally Hansen NailGrowth Miracle®, výsledný look jako ze salonu si zkrátka zamilujete.

Recenze Sally Hansen Complete Salon Manicure3