Sally Hansen Ahead Of The Curve

safírový pilník na nehty

4×
Sally Hansen Ahead Of The Curve safírový pilník na nehty
Sally Hansen Ahead Of The Curve safírový pilník na nehty
Sally Hansen Ahead Of The Curve safírový pilník na nehty
Sapphire Nail File
99

Kód: SHN1479 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 1. 2019
Sally Hansen Ahead Of The Curve
Sapphire Nail File | 99

Popis kosmetiky Sally Hansen Ahead Of The Curve

Popis:
Sally Hansen Ahead Of The Curve je revoluční safírový pilník s několika stupni hrubosti pro dokonalé vytvarování, zjemnění a finiš. Revoluční oválný tvar pilníku Sally Hansen Ahead Of The Curve přirozeně kopíruje tvar vašich nehtů. Inovativní design Ahead Of The Curve neštěpí vaše nehty jako běžný pilník.

Jak používat:
Začněte se střední hrubostí, která se nachází na vnitřní straně pilníku. Nehet zkraťte do požadované délky a vytvarujte. Držte pilník pod mírným úhlem a pilujte pouze jedním směrem. Vyhnete se tak nežádoucímu třepení a odlupování nehtů. Postupujte od stran ke středu nehtu.
Použijte jemnou hrubost, která se nachází na vnější straně, pro dokonalé vyhlazení.
Udržujte pilník čistý- po každém použití opláchněte pilník mýdlovou vodou a jemně osušte.

O značce Sally Hansen

Sally Hansen patří k nejúspěšnějším značkám v oblasti péče o nehty. Je pojmenována po své zakladatelce, která koncem 50. let minulého století vytvořila ochranný a zpevňující lak Hard As Nail. Ten si rychle získal obrovskou popularitu nejen u veřejnosti, ale i mezi profesionálními manikéry.

Nehtová kosmetika Sally Hansen, obsahující rostlinné výtažky i exkluzivní přísady jako perlový protein či korálový vápník, dodává nehtům potřebné vitaminy a minerály. V jejím složení nenaleznete žádné formaldehydy, DBP (dibutyl ftalát) ani toluen a je testována výhradně pomocí alternativních metod – nikoliv tedy na zvířatech.

Filozofie značky Sally Hansen je jednoduchá – vzdělávat spotřebitele a vyvíjet kvalitní, účinné přípravky, které se snadno aplikují a současně jsou cenově konkurenceschopné.