Saffee Advanced Vitamins A.C.E. Ampoules7denní intenzivní péče s vitamíny A, C a E

6×
Saffee Advanced Vitamins A.C.E. Ampoules 7denní intenzivní péče s vitamíny A, C a E
Saffee Advanced Vitamins A.C.E. Ampoules 7denní intenzivní péče s vitamíny A, C a E
7 x 2 ml
525

Kód: SFF02354 | Skladem
1
Dárek pro vás
Nakupte produkty Saffee nad 349 Kč a jako dárek získáte 100ml micelární vodu.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Zásilkovna
Již zítra středa 30. 9. 2020
Osobní odběr
Již zítra středa 30. 9. 2020

Popis produktu Saffee Advanced Vitamins A.C.E. Ampoules
Vlastnosti

I vaše pleť potřebuje svou denní dávku vitamínů. Mimořádně stabilní a efektivní formu denní dávky vitamínů představuje intenzivní lipozomální sérum s vitamíny A, C a E. Pro rozjasnění a sjednocení tónu pleti stačí už jediná ampule na noc, po týdenní intenzivní vitamínové kúře bude vaše pokožka viditelně hladší, zářivější a omlazená.

Vlastnosti:

  • intenzivní lipozomální sérum s vitamíny A, C, E
  • skleněná ampule má optimální dávku pro 2 navazující aplikace: noční a denní péče
  • poskytuje okamžitý efekt pro zářivou pleť
  • vytváří dlouhodobý efekt ochrany pokožky proti oxidativnímu a foto-oxidativnímu stresu
  • bez parfemace 

Složení A.C.E. ampule:

  • Vitamíny A, C, E – všechny tyto vitamíny jsou esenciální pro stav a vzhled lidské pokožky, ale pro jejich aplikaci v kosmetice byla vždy překážkou jejich nestabilita v produktu. Díky „zabalení“ vitamínů do lipozomů a díky jejich synergickému působení dokáže ACE sérum nejen dodat tyto vitamíny přímo do pleti, ale také zesílit a prodloužit jejich účinek. Lipozomální forma séra také chrání citlivou pleť před možným podrážděním, které je časté při aplikaci „čistého“ vitamínu C na pleť. Synergické působení těchto 3 vitamínů působí okamžitě na hloubkové rozjasnění a oživení vzhledu pleti. Dlouhodobě je klíčové jejich působení proti všem formám oxidativního stresu, a tedy i proti všem projevům stárnutí pleti. Dlouhodobě ACE sérum zlepšuje její elasticitu a hloubkovou hydrataci, výrazně sjednocuje její tón, redukuje zašedlé tóny a skvrny a přispívá k trvalému rozjasnění a zjemnění pleti
  • phosphatidylcholin – aktivní součást lecitinu, používá se v intenzivních pleťových sérech pro lepší průnik aktivních složek do pleti (lipozomy) a pro komfortní pocit po aplikaci séra

Jak přidat lipozomální sérum do každodenního rituálu péče o pleť:
Ampule jsou vyrobeny ze skla, proto s nimi manipulujte opatrně, ideálně za pomocí kapesníku. Protřepejte ampuli a opatrně odlomte hrot. Na odlíčenou, vyčištěnou a tonizovanou pleť naneste polovinu obsahu ampule a jemně rozetřete sérum po pleti. Nechte vstřebat a teprve poté aplikujte další produkty večerní péče. Druhou polovinu aplikujte následující den ráno na vyčištěnou a tonizovanou pleť, následně použijte další produkty denní péče.

Notino tip:
Intenzivní lipozomální séra Saffee advanced používejte na pleť samostatně, nepřimíchávejte sérum do krému či jiného produktu. Svou pleť můžete však hýčkat více druhy sér Saffee Advanced a střídat je podle okamžité potřeby pleti nebo podle nálady.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
hydratace, lifting, výživa
Kdy používat
na den i noc

Napsali jsme o Saffee Advanced Vitamins A.C.E. Ampoules
Články

Recenze Saffee Advanced Vitamins A.C.E. Ampoules6