Sachajuan Hair Moussetvarující pěna střední zpevnění

1×
Sachajuan Hair Mousse tvarující pěna střední zpevnění
Sachajuan Hair Mousse tvarující pěna střední zpevnění
200 ml
400

Kód: SAJ0020 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 30. 9. 2020
Osobní odběr
Již zítra středa 30. 9. 2020

Popis produktu Sachajuan Hair Mousse
Vlastnosti

Pro vaše jemné vlasy, které se jen těžko upravují do účesů byla vyvinuta tvarující pěna Sachajuan Hair Mousse se středním zpevněním. Stane se nepostradatelnou součástí vašeho vlasového stylingu, pokud chcete dosáhnout potřebného objemu účesu. Během chviličky bude bohatší, snazší na úpravu a krásně zářivý.

Vlastnosti:

  • dodává vlasům zpenění, objem a strukturu
  • ideální pro jemné a nepoddajné vlasy, které nedrží svůj tvar
  • nezatěžuje vlasy, neslepuje je a nezanechává nánosy
  • navrací vlasům ztracený lesk
  • veganský

Složení:

  • Ocean Silk Technology – dodává vlasům hydrataci a lesk

Jak aplikovat:
Pěnu před použitím protřepejte. Naneste ji nejprve do dlaní a poté vetřete do umytých, ručníkem prosušených vlasů. Následně upravte vlasy do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Účinek
objem vlasů, zpevnění
Stupeň fixace
střední fixace

O značce Sachajuan

Počáteční filozofií značky vlasové kosmetiky Sachajuan bylo přinést zákazníkům a stylistům výrobky, které ulehčí péči o vlasy. Tvůrci značky jsou kadeřníci Sacha Mitic a Juan Rosenlind ze Stockholmu, kteří si v tomto městě otevřeli v roce 1997 vlastní salon. Zanedlouho se stal jedním z nejlepších kadeřnických salonů.

Dvojice kadeřníků vytvořila v roce 2000 inovativní vlasovou kosmetickou řadu a od té doby spolupracuje se švédskými vědci na vývoji kvalitních a profesionálních produktů. Vlasová kosmetika obsahuje funkční složky a Ocean Silk Technology, která kombinuje mořské řasy s dalšími ingrediencemi.

Značka Sachajuan pomáhá dosáhnout toho nejefektnějšího osobitého vzhledu tou nejjednodušší cestou. S přípravky Sachajuan vždy snadno dosáhnete požadovaného účesu.

Recenze Sachajuan Hair Mousse1