RYOR Koenzym Q10

výživná maska

RYOR Koenzym Q10 výživná maska
RYOR Koenzym Q10 výživná maska
50 ml

Kód: RYO0981 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis kosmetiky RYOR Koenzym Q10

Popis:
Maska Ryor Koenzym Q10 zlepšuje využívání energie uvnitř buňky a přispívá tak k rychlejší regeneraci pleti. Viditelně zlepšuje pružnost pleti a zpomaluje proces jejího ochabování. Maska byla dermatologicky testována a je vhodná i pro citlivou pleť.
Výživná maska Ryor Koenzym Q10 má unikátní složení s vysokým obsahem koenzymu Q10, který se dokonale postará o pleť s prvními známkami stárnutí a pečuje o ni. Dopřejte své pleti hloubkovou regeneraci a obnovení jejích struktur s jedinečnou maskou Ryor Koenzym Q10.

Účinky:

  • aktivuje energii uvnitř pleťových buněk
  • regeneruje pleť
  • zpomaluje proces ochabování pleti
  • zlepšuje pružnost pleti
  • maska byla dermatologicky testována

Složení:

  • koenzym Q10 – podporuje využití energie v pleťových buňkách
  • glycerín – zvlhčuje pokožku a zabraňuje jejímu vysoušení
  • klíčkový olej – zdroj vitaminu E, zpomaluje proces stárnutí

Typ pleti:
Maska je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pro pleť s prvními vráskami.

Jak aplikovat:
Naneste masku jednou týdně na vyčištěnou pleť, vyhněte se očím a nechte ji působit 20 minut. Poté jemně odstraňte zbytky masky kosmetickými tampony.
Pro intenzivnější péči o pleť s prvními vráskami používejte masku spolu s nočním krémem, očním krémem a denním krémem z řady Ryor Koenzym Q10.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
výživa
Věk
první vrásky

O značce RYOR

Ryor je česká přírodní kosmetika, která vznikla v roce 1991. Ryor nabízí vysokokvalitní produkty pro péči o celé tělo, pleť, vlasy i přípravky na opalování. Výrobky Ryor jsou bohaté na přírodní aktivní látky, které pokožce poskytují vše, co potřebuje pro svůj zdravý a přirozený vzhled.

Značka Ryor byla založena s myšlenkou přinést na trh opravdu kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vysoce účinná a dostupná každému. Za dobu svého působení již značka Ryor získala mnoho národních i mezinárodních ocenění.

Všechny kosmetické přípravky Ryor jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích firmy. Ryor netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala své finální výrobky na zvířatech. Všechny produkty Ryor jsou schvalovány a přísně kontrolovány Státním zdravotním ústavem v Praze.