Ryby - horoskop na rok 2017

Na znamení Ryb čeká v roce 2017 jeden hlavní rozpor. Je potřeba se popasovat s ideály a reálným světem. Nepříliš pozitivní zprávou je, že to nebude jednoduché skloubit. Proto byste měli na letošní vesmírné energie vyzrát chytrostí. Kde je potřeba spíše přízemní přístup s ohledem na hmotu, jednejte podle toho. Naopak jemnější záležitosti si naplno užijte jinak. Na první pohled se vám to může zdát nemožné, ale jde to. Jen je potřeba se poučit z dřívějších omylů. Jako Ryby se s podobnou konfrontací rozhodně nesetkáváte poprvé.

Vztahy

V oblasti lásky budete v roce 2017 vyhledávat hlavně mírnost. Ovšem nepleťte si to s rigiditou, která by mohla partnerský vztah zahnat do kouta. Mírnost zahrnuje hodně lásky, souznění, pochopení a toleranci. To byste měli být schopni, jako empatické Ryby, zvládnout. Pokud toto vše nabídnete partnerovi, je velmi pravděpodobné, že vám odpoví stejně.

Práce

V kariérní rovině vám můžou chybět ostřejší lokty. Nijak se tím netrapte. Každý se nemusí prosadit rychle a bez skrupulí. Raději pracujte tak, abyste si mohli vážit sebe sama. Všechno ostatní se nějak „vyvrbí“. Ostatně pokud máte blízko k esoterice, určitě již tušíte, že se výsledky vaší snahy dostaví. Přesně v takovém duchu, jak si zasloužíte.

Zdraví

Zaměřte se na vyváženou stravu. Jakýkoliv delší výkyv v jídelníčku, který přivodí nedostatek důležitých látek, se může poměrně rychle odrazit na zdravotním stavu. Pokud to jinak nepůjde, lze výpadek nahradit multivitamínovým komplexem Garden of Life Vitamin Code Liquid.

Parfémy pro znamení Ryb na rok 2017

celý text skrýt text