Ryby - horoskop na rok 2015

Ve vašem životě se začněte spoléhat na empatii a vůli. Právě schopnost vcítit se do různých situací a následné odhodlání je řešit jsou klíčové faktory k tomu, abyste vedli úspěšný a spokojený život. Nebojte se vzít osud do vlastních rukou a přestaňte se spoléhat na to, že se vše nějak vyřeší. Přesto to neznamená, že byste se neměli zajímat o vaše okolí, neboť pomoc druhým lidem je jednou z hlavních vlastností znamení Ryb. Vnitřní harmonii můžete najít za pomoci nejenom meditací a duchovních technik, ale i různých hudebních koncertů a při čtení knih.

Vztahy

Pokud partnerský vztah skřípe, tak je nejvyšší čas sundat růžové brýle a začít problémy řešit. Jestliže se k tomu partner nemá, musíte vzít otěže do vlastních rukou. Vedle projevů lásky je důležitá i komunikace a materiální zázemí, přičemž na všem byste se měli podílet společně. Také si pamatujte, že pomoc nemůže být po celý život jenom jednostranná.

Práce

Dá se říct, že fyzická práce vám příliš „vonět“ nebude, ale to nemusí příliš vadit, pokud nabídnete alternativu. Tou můžou být dobré nápady a schopnost většinu věcí vykomunikovat. Přesto byste se neměli úplně zbavovat povinností, kde je potřeba zapojit ruce, neboť byste se kvůli tomu mohli dostat do kolonky „neoblíbený zaměstnanec a kolega“.

Zdraví

Váš organismus potřebuje, abyste mu dodávali všechny důležité vitaminy, minerály a další látky. Nejinak je tomu u vlasů, kterým můžete věnovat dostatečnou péči za pomoci vyživujícího šamponu pro všechny typy vlasů L´Oréal Professionnel Mythic Oil s arganovým olejem.

Parfémy pro znamení Ryb na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

notino sady

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014