Zdraví patří i pokožce

Vyberte si nejvhodnější rutinu přímo na míru své pleti.

Ať už vás trápí akné, vrásky, pigmentové skvrny či suchá pleť, z přípravků značky Vichy si vyberete péči přesně podle svých potřeb. Dermokosmetika Vichy je hypoalergenní, využívá posledních výzkumů ve spolupráci s dermatology pro vysokou účinnost v péči o pleť a je vhodná i pro citlivou pleť. Součástí každého produktu je termální voda Vichy, která díky vysoké koncentraci 15 minerálů přispívá k posílení a regeneraci pleti.

Hydratace

Je vaše pleť křehká, pne a postrádá přirozený jas? Dodejte jí potřebnou dávku hydratace pomocí přípravků s obsahem kyseliny hyaluronové a termální vody Vichy. Ty zajistí nejen intenzivní hydrataci, ale zároveň pleť vyplní.

  • Extra tipy: oční gel Hyaluron-Booster Vichy Minéral 89 zajistí prozářený pohled a make-up Vichy Minéralblend se postará o přirozený finiš a jemné krytí.

Proti akné

Vnější i vnitřní faktory jako je stres, znečištění, UV záření, strava nebo hormonální výkyvy mohou být příčinou vzniku akné, nadměrné produkce séba a mastné pleti i v dospělosti. Komplexním řešením pro aknózní pleť v každém věku je řada Normaderm od Vichy s kyselinou salicylovou. 

  • Extra tipy: SOS tyčinka si poradí s lokálními pupínky a pudr Dermablend fixuje make-up a na tváři vydrží až 16 hodin.

Proti vráskám a pro zpevnění pleti

Od 25 let dochází v pleti k postupné ztrátě kolagenu, pleť ztrácí pevnost a jas, začínají se tvořit vrásky. Bojujte proti známkám stárnutí účinně a přesto přirozeně – s komplexní péčí Liftactiv od Vichy, jež je vhodná pro ženy ve věku 25+.

  • Extra tipy: Liftactiv oční krém redukuje vrásky okolo očí a Liftactiv make-up s SPF 20 zajišťuje liftingový efekt a chrání pleť před UV zářením.

Proti pigmentaci a vráskám

Pokud vás trápí pigmentové skvrny, je pro vás tato rutina jako stvořená – bez ohledu na věk nebo typ pigmentových skvrn.

  • Extra tipy: Liftactiv oční krém cílí na jemnou pleť okolo očí a fluidní make-up Vichy Dermablend kryje nedokonalosti pleti.

Menopauza

Během menopauzy vyžaduje pleť jiný přístup a speciální péči. Stěžejním faktorem v tomto období již nejsou vrásky, ale fakt, že dochází k povadání kontur, pleť ztrácí hutnost a je suchá a křehčí. Proto je vhodné volit přípravky s hutnějšími texturami. 

  • Extra tipy: krém Vichy Neovadiol GF pečuje o oblast očního okolí a rtů a make-up Liftactiv Flexiteint s liftingovým efektem kryje nerovnosti pleti.