Rtěnky

Nejprodávanější

Vyberte si tu nejlepší rtěnku

Věděli jste, že rtěnky jsou nejpopulárnějším ženským líčením? Žádné jiné nedokáže tak dramaticky změnit výraz tváře jako právě rtěnka. Máme pro vás červené i nude, matné i třpytivé, krémové i tekuté rtěnky. Tak která bude ta vaše?

Jak vybrat rtěnku podle barvy

  • Červená rtěnka z vás vykouzlí femme fatale a dodá vašim rtům smyslnost. Je to klasika, která sluší blondýnkám, černovláskám i brunetkám. Stačí najít ten správný odstín.
  • Jestliže si libujete v extravaganci, bez černé rtěnky se neobejdete. Pokud se na ni ale ještě necítíte, začněte zlehka a zvýrazněte rty tmavě fialovou či vínovou rtěnkou.
  • Netoužíte po přílišné pozornosti? Zkuste růžovou rtěnku. Světlejší růžová sluší jemné a narůžovělé pleti. Malinová rtěnka je naopak vhodná pro letní a zimní typy. Všem odstínům pleti bez výjimky sedne korálově růžová rtěnka.
  • Jemnější líčení vytvoříte také s hnědou a nude rtěnkou. Jsou ideální pro tzv. nahé líčení, které je skvělé na den i na večer.
  • Je-li vaše líčení stejně proměnlivé jako vaše nálada, sada rtěnek vám usnadní rozhodování, ušetříte a líčení rtů už nebude mít žádné limity!

Jak vybrat rtěnku podle efektu a vlastností

Matné a lesklé rtěnky

  • Matná rtěnka je klasika a má otevřené dveře všude – od práce až po večírky. Vykouzlí vám sametově hebké rty! Matné rtěnky vybírejte nejen podle barvy, ale také podle velikosti rtů. Čím menší rty, tím světlejší barvu byste měla vybrat.
  • Lesklé a třpytivé rtěnky působí smyslně a slavnostně. Na denní líčení sáhněte spíše po tělových barvách, ale večer se odvažte a oslňte okolí v metalické rtěnce.

Dlouhotrvající, voděodolné a hydratační rtěnky

  • Dlouhotrvající rtěnka vydrží na rtech déle než do první kávy. Ne nadarmo se jí přezdívá neslíbatelná rtěnka – snese skutečně hodně včetně samotného líbání. Pokud si chcete její výdrž pojistit, použijte bázi pod rtěnku nebo fixátor rtěnky. Bude držet až do večera.
  • Hledáte rtěnku k moři? Spolehněte se na voděodolnou rtěnku, díky níž nepřijdete o svůdné rty ani za deště nebo během koupání.
  • Jestli trpíte na suché rty, nejlepší rtěnka pro vás bude ta hydratační. Hydratační rtěnky totiž obsahují vitamíny a oleje, které vašim rtům dodají zdravý a svěží vzhled.

Náš tip: Rtěnka v tužce je ten nejpraktičtější make-up na světě! Perfektně namalované rty s ní vytvoříte doslova kdekoliv.

Objevte ty nejlepší rtěnky od Lancôme, MAC Cosmetics, Maybelline, NYX Professional Makeup a dalších světových značek!

Váháte s výběrem? Mrkněte na ty nejlepší červené rtěnky!