Royal and Langnickel Moda Total Face

sada štětců

6×
Royal and Langnickel Moda Total Face sada štětců
Royal and Langnickel Moda Total Face sada štětců
6 ks
492

Kód: ROK1672 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: štětec na make-up + štětec na pudr + zkosený štětec na oční linky + štětec na oční stíny + štětec na rty + štětec na tvářenku + pouzdro

1
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 26. 8. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Royal and Langnickel Moda Total Face
6 ks | 492

Popis produktu Royal and Langnickel Moda Total Face

Sada štětců na líčení Royal and Langnickel Moda Total Face vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

O značce Royal and Langnickel

Unikátní sady štětců Royal and Langnickel vám zajistí dokonalé líčení kdykoliv a kdekoliv! Jedná se o profesionální kosmetické štětce různých velikostí a tvarů, které významně usnadní vaše každodenní líčení.
Díky sadám štětců Royal and Langnickel tak již nebudete muset ztrácet čas hledáním vhodného štětečku pro nalíčení vašich očí, nanesení make-upu či pro aplikaci lesků na rty. Všechny štětečky, které budete potřebovat, najdete přehledně uloženy v pouzdře.
Sady štětců Royal and Langnickel jsou velice praktické i skladné a pomůžou vám doladit líčení k naprosté dokonalosti. Zároveň vám také ušetří spoustu času, jelikož je jejich používání velice praktické.
Vlákna štětců Royal and Langnickel dokážou dobře zachycovat konzistenci sypkých i mastných líčidel. S pomocí sady štětců Royal and Langnickel vykouzlíte ten nejlepší make-up a oslníte ostatní svým perfektním vzhledem!