Royal and Langnickel Moda

sada aplikátorů (5 ks)

Royal and Langnickel Moda sada aplikátorů (5 ks)
Royal and Langnickel Moda sada aplikátorů (5 ks)
Royal and Langnickel Moda sada aplikátorů (5 ks)
Novinka
379

Kód: ROK01737 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Royal and Langnickel Moda
| 379

Popis kosmetiky Royal and Langnickel Moda

Sada štětců na líčení Royal and Langnickel Moda vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

Vlastnosti:

  • precizně nanáší krémový nebo tekutý make-up
  • zaručuje jemnou aplikaci
  • dodává líčení profesionální vzhled
  • pohodlně se drží v ruce

Složení:

  • aplikátor z jemné pěny

Jak používat:
Houbičku před použitím navlhčete. Naneste make-up, bázi nebo korektor na houbičku a poté ho lehce rozetřete po obličeji. Po použití houbičku properte ve vlažné mýdlové vodě.

O značce Royal and Langnickel

Unikátní sady štětců Royal and Langnickel vám zajistí dokonalé líčení kdykoliv a kdekoliv! Jedná se o profesionální kosmetické štětce různých velikostí a tvarů, které významně usnadní vaše každodenní líčení.
Díky sadám štětců Royal and Langnickel tak již nebudete muset ztrácet čas hledáním vhodného štětečku pro nalíčení vašich očí, nanesení make-upu či pro aplikaci lesků na rty. Všechny štětečky, které budete potřebovat, najdete přehledně uloženy v pouzdře.
Sady štětců Royal and Langnickel jsou velice praktické i skladné a pomůžou vám doladit líčení k naprosté dokonalosti. Zároveň vám také ušetří spoustu času, jelikož je jejich používání velice praktické.
Vlákna štětců Royal and Langnickel dokážou dobře zachycovat konzistenci sypkých i mastných líčidel. S pomocí sady štětců Royal and Langnickel vykouzlíte ten nejlepší make-up a oslníte ostatní svým perfektním vzhledem!