Royal and Langnickel Moda Beautiful Eyessada štětců

1×
Royal and Langnickel Moda Beautiful Eyes sada štětců
Royal and Langnickel Moda Beautiful Eyes sada štětců
Doprava zdarma
6 ks
494

  • Royal and Langnickel Moda Beautiful Eyes sada štětců
  • Royal and Langnickel Moda Beautiful Eyes sada štětců
  • Royal and Langnickel Moda Beautiful Eyes sada štětců
Kód: ROK1676 | Skladem

Sada obsahuje: štětec na obočí + zkosený štětec na oční stíny + štětec na rozmazávání očních stínů + kartáček na řasy a obočí + štětec pro kouřové oční stíny + štětec na oční stíny + pouzdro

1
U Vás kurýrem PPL
pátek 3. 4. 2020

Popis produktu Royal and Langnickel Moda Beautiful Eyes

Sada štětců na líčení Royal and Langnickel Moda Beautiful Eyes vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

O značce Royal and Langnickel

Unikátní sady štětců Royal and Langnickel vám zajistí dokonalé líčení kdykoliv a kdekoliv! Jedná se o profesionální kosmetické štětce různých velikostí a tvarů, které významně usnadní vaše každodenní líčení.
Díky sadám štětců Royal and Langnickel tak již nebudete muset ztrácet čas hledáním vhodného štětečku pro nalíčení vašich očí, nanesení make-upu či pro aplikaci lesků na rty. Všechny štětečky, které budete potřebovat, najdete přehledně uloženy v pouzdře.
Sady štětců Royal and Langnickel jsou velice praktické i skladné a pomůžou vám doladit líčení k naprosté dokonalosti. Zároveň vám také ušetří spoustu času, jelikož je jejich používání velice praktické.
Vlákna štětců Royal and Langnickel dokážou dobře zachycovat konzistenci sypkých i mastných líčidel. S pomocí sady štětců Royal and Langnickel vykouzlíte ten nejlepší make-up a oslníte ostatní svým perfektním vzhledem!

Recenze Royal and Langnickel Moda Beautiful Eyes