RowentaPremium Care Mosaic Collection CF7825F0 CF7825F0 horkovzdušný kartáč

Rowenta Premium Care Mosaic Collection CF7825F0 horkovzdušný kartáč
Rowenta Premium Care Mosaic Collection CF7825F0 horkovzdušný kartáč
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 525

Ušetříte 52%
725

Kód: ROW02487 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Rowenta Premium Care Mosaic Collection CF7825F0 CF7825F0
Vlastnosti

Kulmofén Rowenta Premium Care Mosaic Collection CF7825F0 představuje všestranný stylingový nástroj, který snadno zajistí perfektní vzhled vašich vlasů. Jejich každodenní úprava se tak pro vás stane zábavou!

Vlastnosti:

  • možnost regulace teploty
  • možnost regulace rychlosti
  • ionizační funkce
  • chladný vzduch pro fixaci účesu
  • bohaté příslušenství

Jak používat:
Přiložte pramen vlasů na kartáč a postupujte klouzavým pohybem od kořínků až po konečky vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu.

Podrobný návod:

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce Rowenta

Rowenta je tradiční a velice oblíbenou německou značkou přístrojů pro péči o vlasy a dámského i pánského holení. Díky vysoké kvalitě svých produktů přitahuje už od roku 1909 i ty nejnáročnější zákazníky. Od samého začátku si Rowenta klade za cíl přispívat ke každodennímu zlepšování života lidí, a to prostřednictvím inteligentních řešení, která poskytují perfektní výsledky i při dlouhodobém používání.

Bezkonkurenční technologický pokrok, propracovaný design a vysoká úroveň praktičnosti provázejí značku již od začátku a spojují všechny produkty. Žehlička na vlasy Rowenta, kulma na vlasy, fén Rowenta, epilátor nebo holicí strojek pro muže tak představují jen zlomek přístrojů, které vám ulehčí každodenní péči o vlasy i tělo.

Atributy jako je kvalita, trvanlivost, propracovaný design a důraz na ekologii se promítají v celém portfoliu značky a právě díky těmto vlastnostem zanechávají přístroje Rowenta trvalý dojem u náročných spotřebitelů.

Recenze Rowenta Premium Care Mosaic Collection CF7825F0 CF7825F0