Rowenta Liss & Curl SF4210F0 žehlička na vlasy

Rowenta Liss & Curl  SF4210F0 žehlička na vlasy
Rowenta Liss & Curl  SF4210F0 žehlička na vlasy
žehlička na vlasy

Kód: ROW02533 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Rowenta Liss & Curl SF4210F0
Vlastnosti

Žehlička na vlasy Rowenta Liss & Curl SF4210F0 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.

Vlastnosti:

  • keramické destičky
  • funkce ionizace
  • otočný kabel
  • lze využít i k vytváření vln
  • možnost regulování teploty

Jak používat:
Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce Rowenta

Rowenta je tradiční a velice oblíbenou německou značkou přístrojů pro péči o vlasy a dámského i pánského holení. Díky vysoké kvalitě svých produktů přitahuje už od roku 1909 i ty nejnáročnější zákazníky. Od samého začátku si Rowenta klade za cíl přispívat ke každodennímu zlepšování života lidí, a to prostřednictvím inteligentních řešení, která poskytují perfektní výsledky i při dlouhodobém používání.

Bezkonkurenční technologický pokrok, propracovaný design a vysoká úroveň praktičnosti provázejí značku již od začátku a spojují všechny produkty. Žehlička na vlasy Rowenta, kulma na vlasy, fén Rowenta, epilátor nebo holicí strojek pro muže tak představují jen zlomek přístrojů, které vám ulehčí každodenní péči o vlasy i tělo.

Atributy jako je kvalita, trvanlivost, propracovaný design a důraz na ekologii se promítají v celém portfoliu značky a právě díky těmto vlastnostem zanechávají přístroje Rowenta trvalý dojem u náročných spotřebitelů.

Recenze Rowenta Liss & Curl SF4210F0