RowentaExpress Air Brush CF6220F0 žehlicí kartáč

Rowenta Express Air Brush CF6220F0 žehlicí kartáč
Rowenta Express Air Brush CF6220F0 žehlicí kartáč
žehlicí kartáč

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: ROW02387

Žehlicí kartáč Rowenta Express Air Brush CF6220F0 je ideální pomocník pro rychlou a snadnou úpravu vlasů. Jedním tahem vlasy vyhlazuje a současně kartáčuje.

Vlastnosti:

  • vyhlazuje a narovnává vlasy
  • umožňuje rychlý styling
  • vlasy také vysouší
  • funkce ionizace

Jak používat:
Kartáč zapněte a pomalu pročesávejte prameny vlasů. Postupujte klouzavým pohybem od kořínků až po konečky.

Podrobný návod:

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

Rowenta je tradiční a velice oblíbenou německou značkou přístrojů pro péči o vlasy a dámského i pánského holení. Díky vysoké kvalitě svých produktů přitahuje už od roku 1909 i ty nejnáročnější zákazníky. Od samého začátku si Rowenta klade za cíl přispívat ke každodennímu zlepšování života lidí, a to prostřednictvím inteligentních řešení, která poskytují perfektní výsledky i při dlouhodobém používání.

Bezkonkurenční technologický pokrok, propracovaný design a vysoká úroveň praktičnosti provázejí značku již od začátku a spojují všechny produkty. Žehlička na vlasy Rowenta, kulma na vlasy, fén Rowenta, epilátor nebo holicí strojek pro muže tak představují jen zlomek přístrojů, které vám ulehčí každodenní péči o vlasy i tělo.

Atributy jako je kvalita, trvanlivost, propracovaný design a důraz na ekologii se promítají v celém portfoliu značky a právě díky těmto vlastnostem zanechávají přístroje Rowenta trvalý dojem u náročných spotřebitelů.