Roja Parfums Roja parfém unisex

7×
Roja Parfums Roja parfém unisex
Roja Parfums Roja parfém unisex
Doprava zdarma
53 960
100 ml
Kód: ROJ0292 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 18. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 18. 5. 2021

Popis Roja Parfums Roja
Složení

Roja je chyprová vůně pro muže a ženy od britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Nesmírně luxusní parfém Roja Parfums Roja (Haute Luxe) je pravým tekutým klenotem a osobní vůní Roji Dove.

Roja Parfums Roja představuje dokonale vyvážené spojení jemnosti a hluboké bohatosti, smyslnosti a hřejivosti. Navržen zcela bez ohledu na náklady, ztělesňuje tento nekompromisně luxusní parfém lásku svého tvůrce k parfumérství a vůním. Roja Dove ho vytvořil jen z těch naprosto nejlepších a svých nejoblíbenějších ingrediencí, jako reakci na časté dotazy, jaký parfém sám používá. Dostupný je pouze ve velmi omezeném množství.

Vůně parfému Roja se v hlavě otevírá svěžími akordy bergamotu, vyváženými květinovým srdcem, ve kterém zavoní růže stolistá, jasmín z Grasse a ylang-ylang. Úchvatná kompozice spočívá na bohatém, lehce pikantním základu s tóny ambry, amyris, benzoinu, cedrového dřeva, dubového mechu, hřebíčku, kosatce, labdana, pačuli, skořice, styrače, vanilky a hřejivého zázvoru. Celkové aroma, v chyprové květinové kompozici dokonale vyváženě propojující dřevité, balzámové a hřejivě kořenité stránky se zemitými a svěžími aspekty, je hlubokým, bohatým, lehce pryskyřičným mistrovským vonným dílem. Parfém Roja Parfums Roja vyzařuje vzácnost, vytříbenou dokonalost a nedostižnou krásu.

To se týká i nádherné jantarově zlatavé barvy parfému Roja, dosažené použitím těch nejšpičkovějších surovin, o které sám Roja Dove řekl, že mu připomíná vzácně zbarvené diamanty. Neméně luxusní je také balení. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Roja je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Roja je usazen do luxusní kazety, vytvořené v Anglii oceňovanými umělci z toho nejlepšího papíru, dřeva a hedvábí.

Parfém Roja Parfums Roja se hodí na denní i večerní nošení. Jeho hřejivá stránka nejlépe vynikne v chladnějších měsících. Navždy si tento úchvatný parfém získá především milovníky pravého luxusu a také všechny, kdo hledají dokonale vyváženou chyprovou vůni s výraznou dřevitou, balzámovou a pikantní stránkou. Svému nositeli Roja Parfums Roja dodá povznášející pocit naprosté výjimečnosti a zahalí ho do působivého, vytříbeného a naprosto nezaměnitelného aroma, které spolehlivě upoutá obdivnou pozornost okolí. Díky své špičkové kvalitě a nebývalé luxusnosti v každém ohledu a detailu je parfém Roja Parfums Roja dokonalým dárkem pro někoho, komu chcete dopřát skutečně to nejlepší.

Roja Parfums Roja - dokonalost a naprostý luxus v osobní vůni slavného návrháře.

„Vytvořil jsem toto dílo s použitím všech materiálů, které nejvíce miluji. Často dotazován, jaký parfém nosím a jestli je možné si ho koupit, rozhodl jsem se každý rok trochu vyrobit…“

(Roja Dove)

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže stolistá, jasmín, ylang-ylang
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, dubový mech, vanilka, labdanum, cedr, amyris, kosatec, hřebíček, skořice, sturač, benzoin, pačuli, zázvor
Druh vůně
nedefinovaná

O značce Roja Parfums

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

Recenze Roja Parfums Roja7