Roja Parfums Risqué

parfémovaná voda pro muže 50 ml

Roja Parfums Risqué parfémovaná voda pro muže 50 ml
Roja Parfums Risqué parfémovaná voda pro muže 50 ml
Roja Parfums Risqué parfémovaná voda pro muže 50 ml
Roja Parfums Risqué parfémovaná voda pro muže 50 ml
Roja Parfums Risqué parfémovaná voda pro muže 50 ml
Roja Parfums Risqué parfémovaná voda pro muže 50 ml
Roja Parfums Risqué parfémovaná voda pro muže 50 ml
Roja Parfums Risqué parfémovaná voda pro muže 50 ml
50 ml

Kód: ROJ0338 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Roja Parfums Risqué
50 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis parfému Roja Parfums Risqué

Risqué je chyprová vůně pro muže od britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Parfém Roja Parfums Risqué je vonným ztvárněním odchýlení se od společenských konvencí.

„Risqué je smyslovým prozkoumáním toho, jak nám společnost říká, abychom se chovali, mysleli a jednali, a tak jsem vytvořil parfém, který představuje odchýlení se od takového korektního chování,“ popisuje svou inspiraci k vytvoření vůně Roja Parfums Risqué Roja Dove. „Vůni, která se zdá být ukázněnou, ale postupně se odhaluje jako temnější a komplexnější. Tato vůně se zdá být džentlmensky uhlazenou a kultivovanou, ale s každým vdechnutím nepatrně odhaluje cosi živočišnějšího.“ Tak vznikl parfém, o kterém zástupci značky prohlašují, že je „něčím, co by mělo být uchováváno za zavřenými dveřmi“, a který spatřil světlo světa pod heslem: „Na pokraji zakázaného“...

Vůně Roja Parfums Risqué se v hlavě otevírá akordy citronu, bergamotu, levandule a vavřínu kubébového. V srdci zavoní pelargonie, jasmín z Grasse a broskev a základ sestává z tónů kardamomu, růžového pepře, dubového mechu, vetiveru, cedrového dřeva, tonka fazolí, mrkvových semen, kadidla, myrhy a labdana. Celkové aroma, nápaditě spojující aromatické a balzámové stránky s dřevitými, svěže kořenitými a citrusovými aspekty, je hřejivé a suché i svěží, sladké a jemné.

Hřejivost cedru, vetiveru a dubového mechu oživují růžový pepř a kardamom, v zajetí jemného základu. Květinové tóny v srdci se pozoruhodně mísí s neobvyklou notou mrkvových semen a celou kompozici ještě oslazuje broskev a osvěžují citrusy, levandule a vavřín. Vůní Risqué s nesmírně poutavým vývojem Roja Dove opět dokázal, že jeho parfumérská tvorba stojí za pozornost i těch nejnáročnějších znalců.

Balení Roja Parfums Risqué je přepychové a současně mužně elegantní. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Risqué je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Risqué je zabalen do nádherné, přepychově působící krabičky.

Parfém Roja Parfums Risqué se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Navždy si získá především milovníky originálních chyprových vůní s výraznou aromatickou a balzámovou stránkou a také ty, kdo rádi podtrhují svou osobitost a odvahu nepodřizovat se zcela konvencím. Svého nositele zahalí Roja Parfums Risqué do komplexního, převážně jemného a svěžího aroma s poutavým vývojem a spolehlivě mu pomůže upoutat pozornost okolí.

Roja Parfums Risqué - poutavě se rozvíjející chyprový parfém pro muže, kteří se rádi pohybují na hraně společenských konvencí.

Složení

Druh vůně
nedefinovaná

O značce Roja Parfums

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

Recenze Roja Parfums Risqué

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!