Roja Parfums Risqué parfém pro ženy

5×
Roja Parfums Risqué parfém pro ženy
Roja Parfums Risqué parfém pro ženy
50 ml

Kód: ROJ0257 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Roja Parfums Risqué
Složení

Risqué je chyprová vůně pro ženy od britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Parfém Roja Parfums Risqué je vonným ztvárněním odchýlení se od společenských konvencí.

„Když jsem vůni Risqué vytvářel, myslel jsem na to, jak nám společnost říká, abychom se chovali, mysleli a jednali. A tak jsem vytvořil parfém, který se zdá být přizpůsobivým a disciplinovaným, ale jak se rozvíjí, začíná odhalovat svůj výrazně smyslný základ, který se s každým vdechnutím stává hřejivějším, temnějším a zřetelnějším,“ popisuje Roja Dove svou inspiraci k vytvoření vůně Roja Parfums Risqué. Tak vznikl parfém, který spatřil světlo světa pod heslem: „Na pokraji zakázaného“...

Vůně Roja Parfums Risqué se v hlavě otevírá akordy bergamotu, v srdci zavoní hyacint, růže stolistá, jasmín z Grasse, ylang-ylang, heřmánek a broskev a základ sestává z tónů pačuli, dubového mechu, vetiveru, cedrového dřeva a labdana. Celkové aroma, nápaditě spojující citrusové a dřevité stránky se zemitými, růžovými a dalšími květinovými a svěže kořenitými aspekty, je hřejivé a suché i svěží, sladké a lehce kožovité.

Bergamot dodává vůni Roja Parfums Risqué živoucí svěžest, vyvažující skryté hloubky parfému, ve kterých se dubový mech prolíná s pačuli, cedrem a vetiverem, aby vzápětí vynikla nota kožovitého labdana. Celá kompozice je oslazená dotekem broskve, jasmínu, růže a ylang-ylang a téměř narkotickou notou hyacintu, s neobvyklým dotekem heřmánku. Vůní Risqué s nesmírně poutavým vývojem Roja Dove opět dokázal, že jeho parfumérská tvorba stojí za pozornost i těch nejnáročnějších znalců.

Balení Roja Parfums Risqué je přepychové a současně jemně elegantní. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Risqué je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Risqué je zabalen do nádherné, přepychově působící krabičky.

Parfém Roja Parfums Risqué se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe však vynikne v chladnějších měsících. Navždy si získá především milovnice originálních chyprových a květinových vůní s výraznou citrusovou a dřevitou stránkou a také ženy, které rády podtrhují svou osobitost a odvahu nepodřizovat se zcela konvencím. Svou nositelku zahalí Roja Parfums Risqué do komplexního, převážně svěžího a sladkého aroma s poutavým vývojem a spolehlivě jí pomůže upoutat pozornost okolí. Díky své špičkové kvalitě a nebývalé luxusnosti v každém ohledu a detailu je parfém Roja Parfums Risqué dokonalým dárkem pro blízkou ženu, které chcete dopřát skutečně to nejlepší.

Roja Parfums Risqué - poutavě se rozvíjející chyprový parfém pro ženy, které se rády pohybují na hraně společenských konvencí.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
broskev, růže stolistá, hyacint, ylang-ylang, heřmánek, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dubový mech, pačuli, labdanum, vetiver, cedr
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Roja Parfums

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

Recenze Roja Parfums Risqué5