Roja Parfums Reckless parfém tester pro muže

 • Roja Parfums Reckless parfém tester pro muže
 • Roja Parfums Reckless parfém tester pro muže 1
   více

  Tento produkt je TESTER.
  Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
  více informací o TESTERU

  Varianty Roja Parfums Reckless

  • Roja Parfums Reckless parfém tester pro muže 50 ml parfém tester pro muže 50 ml  

  Nahoru

  Popis parfému Roja Parfums Reckless

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Reckless je chyprová vůně pro muže od britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Nesmírně smyslný parfém Roja Parfums Reckless je vonným ztvárněním osobnosti dynamického, odvážného muže.

  „Představoval jsem si neodolatelného, dynamického muže, který vždy dostane to, co chce, a nebojí se podstupovat rizika,“ popisuje svou inspiraci k vytvoření vůně Reckless Roja Dove. Tak vznikl parfém, jehož název se dá přeložit jako „neukázněný“ či „bezstarostný“ a který spatřil světlo světa pod heslem „Neukázněný možná, ale nikdy ne bláhový“. Takový je muž, nositel parfému Roja Parfums Reckless, a taková je i jeho vůně - poutavá, smyslná, plná energie a naprosto neodolatelná.

  Vůně Roja Parfums Reckless se v hlavě otevírá akordy citronu, bergamotu, levandule, pelyňku a bobkového listu. V srdci zavoní jasmín z Grasse, růže stolistá a cist a základ sestává z tónů kardamomu, zázvoru, skořice, hřebíčku, pepře, dubového mechu, vetiveru, tonka fazolí, kořene kosatce, kadidla, styrače, pižma a cedrového, cypřišového a santalového dřeva. Celkové aroma, dynamicky v chyprové kompozici spojující dřevité a aromatické stránky se svěže i hřejivě kořenitými aspekty a doteky balzámovosti, je hřejivé a suché i svěží, sladké, pikantní, jemné, lehce kožovité a nesmírně smyslné.

  Bergamot, citron, levandule a bobkový list vytváří společně s pelyňkem svěží pozadí pro sladké květinové srdce. Vůni dodávají hřejivost dřevité tóny, vetiver a dubový mech, oživuje ji koření a vše spočívá na jemném základu se smyslnými šepoty pižma. Vůní Reckless Roja Dove opět dokázal, že jeho parfumérská tvorba stojí za pozornost i těch nejnáročnějších znalců.

  Balení Roja Parfums Reckless je přepychové a současně mužně elegantní. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Reckless je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Reckless je zabalen do nádherné, přepychově působící krabičky.

  Parfém Roja Parfums Reckless se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Navždy si získá především milovníky originálních chyprových vůní s výraznou dřevitou a aromatickou stránkou a také ty, kdo rádi podtrhují svou smělou mužnost. Svého nositele zahalí Roja Parfums Reckless do dynamického, smyslného aroma a pomůže mu stát se jednoduše neodolatelným.

  Roja Parfums Reckless - směle mužný, neodolatelně smyslný chyprový parfém pro muže, kteří se nebojí jít si za svým.

  Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

  Nahoru

  O značce Roja Parfums

  Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

  Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

  Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

  Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

  Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

  Nahoru

  Hodnocení Roja Parfums Reckless

  Co si o Roja Parfums Reckless myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Limited offer niche 2017

  Menu