Roja Parfums Lily, parfémovaná voda pro ženy 50 ml | notino.cz

Roja Parfums Lily

parfémovaná voda pro ženy 2 ml

Roja Parfums Lily parfémovaná voda pro ženy 2 ml
Roja Parfums Lily parfémovaná voda pro ženy 2 ml
Roja Parfums Lily parfémovaná voda pro ženy 2 ml
2 ml odstřik
285

Kód: ROJ0422 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Roja Parfums Lily

Parfémovaná voda Roja Parfums Lily zhmotňuje hypnotickou a uhrančivou vůni lilie.

  • exotická květinová vůně
  • silná a oklopující
  • elegantní a sofistikovaná

Složení vůně
Jiskřičky svěžích citrusů nasvěcují hebkou vůni bílých květin. Krémovou lilii doplňuje něžně ženská vůně jasmínu a růže se zeleným tónem konvalinky. Exotický přídech dodávají tropické květy plumérie (frangipani) a ylang-ylang a kořeněný hřebíček. Vanilka v základu se vyhřívá na měkkém polštářku z bílého pižma.

Složení

Hlava
bergamot, citron
Srdce
hřebíček, jasmín, karafiát, lilie, růže, tahitská gardénie, ylang-ylang
Základ
dřevo, pižmo, vanilka
Druh vůně
květinová

O značce Roja Parfums

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

Menu