Roja Parfums Innuendo parfém pro ženy

Roja Parfums Innuendo parfém pro ženy
Roja Parfums Innuendo parfém pro ženy
50 ml

Kód: ROJ0254 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Roja Parfums Innuendo
Složení

Innuendo je květinová vůně pro ženy od britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Něžný parfém Roja Parfums Innuendo je poctou Roji Dove ženskosti.

„Tento výtvor je mou poctou všemu ženskému: zásuvka se spodním prádlem, make-up a elegantní vzhled. Je jako pohlazení kašmíru na kůži nebo něžný polibek od ženy, který s vámi zůstává navždy,“ uvádí Roja Dove ke své inspiraci k vytvoření parfému Innuendo. A vskutku. Parfém Roja Parfums Innuendo je nesmírně ženskou kyticí, svěží i lehce sladkou a hřejivou, jemnou a pudrovitou s něžnými doteky smyslnosti.

Vůně parfému Innuendo se v hlavě otevírá akordy bergamotu, citronu a pomeranče, v srdci zavoní růže stolistá, jasmín z Grasse, ylang-ylang a fialka a základ sestává z tónů pačuli, santalového dřeva, fazole tonka, kořene kosatce, labdana a pižma. Celkové aroma, v květinové dřevité pižmové kompozici nádherně propojující vůni květů s citrusovými, dřevitými, balzámovými, aromatickými, pudrovitými a sladkými aspekty, je jako něžný šepot, nádherná óda na ženskost.

Roja Parfums Innuendo je nesmírně ženskou kyticí, ve které se k - Rojou velmi oblíbeným - květům jasmínu, růže a ylang-ylang přidává jemná fialka. Kyticí prohřátou santalovým dřevem a pačuli, osvěženou citrusy a něžně spočívající na základu s náznaky smyslnosti a poutavým dotekem uhlazeného, lehce kožovitého labdana. Zavřete oči a vychutnejte si něžný šepot a jemné pohlazení ve vonné podobě.

Balení Roja Parfums Innuendo je přepychové. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Innuendo je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Innuendo je zabalen do nádherné, přepychově působící krabičky.

Parfém Roja Parfums Innuendo se hodí zejména na denní nošení v jarních měsících. Navždy si tento nádherný parfém získá především milovnice něžných květinových vůní, zejména takových, které jsou zasazeny do originální kompozice se svěžími citrusy a jemným základem s doteky smyslnosti. Své nositelce pomůže Roja Parfums Innuendo podtrhnout její ženskost a spolehlivě jí zajistí obdivnou pozornost okolí. Díky své špičkové kvalitě a nebývalé luxusnosti v každém ohledu a detailu je parfém Roja Parfums Innuendo dokonalým dárkem pro blízkou ženu, které chcete dopřát skutečně to nejlepší.

Roja Parfums Innuendo - něžná óda na ženskost v květinovém parfému od parfumérského mistra.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, citron, pomeranč
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, fialka, růže stolistá, ylang-ylang
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, pižmo, kořen kosatce, labdanum, pačuli, tonka fazole
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Roja Parfums

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

Recenze Roja Parfums Innuendo