Roja Parfums Fruity Aoudparfémovaná voda unisex

Roja Parfums Fruity Aoud parfémovaná voda unisex 50 ml
Roja Parfums Fruity Aoud parfémovaná voda unisex 50 ml
50 ml

Kód: ROJ0323 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Roja Parfums Fruity Aoud
Složení

Zahalte se do neobyčejně bohaté vůně lahodného ovoce. Parfémovaná voda Roja Parfums Fruity Aoud z ovocné kolekce Tutti Frutti výrobce Roja Parfums je hravá, svěží a láká až k ochutnání.

  • luxusní parfémovaná voda pro ni i pro něj
  • neodolatelně sladká, ovocná a teplá vůně
  • v ručně vyráběném balení se 14 krystaly Swarovski na flakonu

Složení vůně
Prvotní výbuch čerstvého grapefruitu, bergamotu a podmanivého pelyňku vás přenese do světa plného šťavnatých chutí, kde okusíte lahodný černý rybíz, maliny i výtečné jahody. Ovocnou vůni podtrhují pomerančové květy, růže a fialky. To vše se vyjímá na základu z jemně pikantního kardamomu, drahocenného šafránu, vanilky, kašmírového dřeva, břízy, oudu a z dalších příjemných, teplých tónů.

Příběh vůně
Mistr parfémů v Roja Parfums, Roja Dove, objevil úchvatnou vůni oudu, arabské vonné esence získávané ze vzácného stromu Aquilara Malaccensis Lam, když pátral po nových vůní na Středním východě. Napadlo ho však vytvořit s touto neobyčejnou vůní nevšední kombinaci a spojit ji s něčím jedlým a lahodným. A tak vznikla kolekce Tutti Frutti s parfémovanou vodou Fruity Aoud plná oblíbených chutí ovoce.

"Všechno na mé značce musí být zvláštní. Musí to být něco, co nikde jinde nenajdete. To je to, co definuje luxus," říká o svým parfémech Roja Dove.

Složení

Hlava
grep, bergamot, pelyněk
Srdce
černý rybíz, růže, fialka, pomerančový květ, malina, jahoda
Základ
olibanum, kardamom, kůže, gurjunový balzám, cedr, šafrán, pižmo, kořen kosatce, dubový mech, nagarmotha, kašmírové dřevo, amyris, oud, labdanum, bříza, pačuli
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Roja Parfums

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

Recenze Roja Parfums Fruity Aoud