Roja Parfums Enslaved parfém tester pro ženy

 • Roja Parfums Enslaved parfém tester pro ženy
 • Roja Parfums Enslaved parfém tester pro ženy 1
   více

  Tento produkt je TESTER.
  Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
  více informací o TESTERU

  Varianty Roja Parfums Enslaved

  • Roja Parfums Enslaved parfém tester pro ženy 50 ml parfém tester pro ženy 50 ml  

  Nahoru

  Popis parfému Roja Parfums Enslaved

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Enslaved je orientální vůně pro ženy od britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Nesmírně smyslný parfém Roja Parfums Enslaved je vonným ztvárněním hluboké, vášnivé lásky.

  Roja Dove vysvětluje svou inspiraci k vytvoření parfému Roja Parfums Enslaved tím, že „miluje představu zamilovat se tak hluboce a vášnivě, že není úniku,“ a dodává, že podle starého rodinného slovníku je jednou z definic slova „enslaved“ „stát se vězněm lásky“. „Chtěl jsem vytvořit vůni, která zotročí jak svou nositelku, tak ty, kdo ji na ní ucítí: vůni bez možnosti úniku, kdy se stanete vězněm lásky nositele.“ Tak vznikl parfém Roja Parfums Enslaved, vůně, která slibuje, že z vás učiní otroky lásky.

  Vůně Roja Parfums Enslaved se v hlavě otevírá akordy bergamotu, citronu a limetky. V srdci zavoní jasmín z Grasse, růže stolistá, ylang-ylang, květ pomerančovníku, pelargonie a karafiát a základ sestává z tónů pačuli, dubového mechu, vetiveru, cedrového dřeva, vanilky, kořene kosatce, labdana, ambry a pižma. Celkové aroma, nápaditě v orientální kompozici spojující ambrové, dřevité a aromatické stránky s květinovými, balzámovými a zemitými aspekty, je bohaté, jemné, sladké, hřejivé, suché, pudrovité a především nesmírně smyslné.

  Ambra, pižmo a kožovité labdanum nabízí nádherné směsi vanilky, cedru, vetiveru, dubového mechu a pačuli svou hlubokou smyslnost. Základu dodává pudrovitost vzácný kořen kosatce, sladkost v kompozici doplňuje bohatá kytice květů a citrusy zajišťují svěžest. Vůní Enslaved Roja Dove opět dokázal, že jeho parfumérská tvorba stojí za pozornost i těch nejnáročnějších znalců.

  Balení Roja Parfums Enslaved je přepychové a současně jemně elegantní. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Enslaved je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Enslaved je zabalen do nádherné, přepychově působící krabičky.

  Parfém Roja Parfums Enslaved se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe však vynikne za podzimních večerů. Navždy si získá především milovnice originálních orientálních vůní s výraznou ambrovou, dřevitou a aromatickou stránkou a také ty dámy, které hledají parfém nabitý významem. Své nositelce pomůže Roja Parfums Enslaved nabýt naprosto neodolatelné přitažlivosti a získá jí dlouhotrvající obdivnou pozornost okolí. Díky své špičkové kvalitě a nebývalé luxusnosti v každém ohledu a detailu je parfém Roja Parfums Enslaved dokonalým dárkem pro blízkou ženu, které chcete dopřát skutečně to nejlepší.

  Roja Parfums Enslaved - nesmírně smyslný parfém pro ty, kdo se nebojí stát se „otroky lásky“.

  Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

  Nahoru

  O značce Roja Parfums

  Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

  Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

  Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

  Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

  Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

  Nahoru

  Hodnocení Roja Parfums Enslaved

  Co si o Roja Parfums Enslaved myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Limited offer niche 2017

  Menu